Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działalność Gospodarcza
Poszukuje dostawcy do mojej działalności gospodarczej wymagania
+12 lat 
osoba która gra z miesiąc co najmniej 
i to tyle
wzór 
Imię - 
Wiek - 
coś o sobie minimum 2 zdania -
czy posiadasz ts -
ile grasz na serverze -  
Co do zarobków to 12,500 tygodniowo 
podania proszę pisać pod wątkiem resztę uzgodnimy albo na serverze albo na ts3
[Obrazek: yGNb1xK]

Odpowiedz
Podanie Na dostawce.

Imię - Szymek
Wiek - 13
coś o sobie minimum 2 zdania - Nazywam sie Szymon, Mam 13 lat i mieszkam w województwie łódzkim. Moimi zainteresowaniami jest Muzyka i Fotografia oraz Architektura. Bardzo lubie grac na serwerze EasyLife2. Jestem zazwyczaj wesoły, ale czasami jakby nie mam chęci i humoru rozmawiać z innymi ludzmi.
czy posiadasz ts - Tak, Posiadam Ts3.
ile grasz na serverze - Gram na serwerze Tydzień i 1 dzień. 

xLeaf
  Odpowiedz
(08-11-2019, 12:09)xLeaf napisał(a): Podanie Na dostawce.

Imię - Szymek
Wiek - 13
coś o sobie minimum 2 zdania - Nazywam sie Szymon, Mam 13 lat i mieszkam w województwie łódzkim. Moimi zainteresowaniami jest Muzyka i Fotografia oraz Architektura. Bardzo lubie grac na serwerze EasyLife2. Jestem zazwyczaj wesoły, ale czasami jakby nie mam chęci i humoru rozmawiać z innymi ludzmi.
czy posiadasz ts - Tak, Posiadam Ts3.
ile grasz na serverze - Gram na serwerze Tydzień i 1 dzień. 

xLeaf

nie spełniasz wymagan

Odpowiedz
Imię - Dawid
Wiek - 12
coś o sobie minimum 2 zdania -Jak już wspomniałem mam na imię Dawid .Lubię sporty motoryzacyjne jak np.: żużel.Gram w minecraft od 5 lat więc myśle że na mc się znam. Jestem miły ale jak każdy potrafię wybuchnąć.
czy posiadasz ts - tak
ile grasz na serverze - 3 miesiące
Życie nie ma sensu bez przyjaciół, więc nie trać ich w bezsensowny sposób. 
  Odpowiedz
(08-11-2019, 12:31)pisu napisał(a): Imię - Dawid
Wiek - 12
coś o sobie minimum 2 zdania -Jak już wspomniałem mam na imię Dawid .Lubię sporty motoryzacyjne jak np.: żużel.Gram w minecraft od 5 lat więc myśle że na mc się znam. Jestem miły ale jak każdy potrafię wybuchnąć.
czy posiadasz ts - tak
ile grasz na serverze -  3 miesiące

akceptuje

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości