Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie [Kosoglos_YT]
Jesteś osobą dorosłą wiekowo czego w polonistyce podstawowej nie widać. Udajesz ważniaka co zna z każdej sytuacji wyjście co jest nieprawdą.

Drabina to wejście do nieba ~ XD

Powiem ci chłopie że z budowli zasługujesz na ta rangę bo masz talent do budowania. Z zachowania to nie wiem bo nic nie widziałem. A tak swoja drogą sam budowałeś te budowle wszystkie?
Dla mnie Neutral jakbym zobaczył to twoje zachowanie to bym był albo na tak albo na nie
(08-12-2019, 00:18)XXXKondziu napisał(a): Powiem ci chłopie że z budowli zasługujesz na ta rangę bo masz talent do budowania. Z zachowania to nie wiem bo nic nie widziałem. A tak swoja drogą sam budowałeś te budowle wszystkie?
Dla mnie Neutral jakbym zobaczył to twoje zachowanie to bym był albo na tak albo na nie
Tak sam je budowałem. A co do mojego zachowania jest ono specyficzne i jeśli chcesz możemy pogadać na ts. Ale parę osób które mnie znają na 100% mogą ci powiedzieć o mnie dobre zdanie.

GRY SĄ PO TO BY NAUCZAĆ A NIE OGŁUPIAĆ
KOSOGLOS_YT 2K19
Budowle slabe, mily to nie jestes. Ortografia bardzo niski poziom. Na nie.
[Obrazek: 13858666338259476362.gif]
(08-12-2019, 00:47)maxi napisał(a): Budowle slabe, mily to nie jestes. Ortografia bardzo niski poziom. Na nie.

Bardzo przepraszam ale to że jesteś maxi toksyczny dla wszystkich których nie znasz lub nie lubisz to wszyscy wiemy. Wiesz gdy mówisz że budowle słabe oznacza że sam lepsze umiesz zbudować. W co wątpię i to mocno. Komentować każdy umie ale już pokazać że się jest lepszym to już nie bardzo co? A co do bycia miłym to sory bardzo jak Kuba Bogu tak bóg Kubie. Ja znam kosoglosa najdłużej że wszystkich graczy el2. Kosoglos to najmilszy człowiek. Tylko trzeba iec z nim rozmawiać.
Miej  szacunek do każdego 
kto szacunkiem darzy ciebie 
Mój tata ~2k16
(08-12-2019, 00:24)Kosoglos_YT.3 napisał(a):
(08-12-2019, 00:18)XXXKondziu napisał(a): Powiem ci chłopie że z budowli zasługujesz na ta rangę bo masz talent do budowania. Z zachowania to nie wiem bo nic nie widziałem. A tak swoja drogą sam budowałeś te budowle wszystkie?
Tak sam je budowałem. A co do mojego zachowania jest ono specyficzne i jeśli chcesz możemy pogadać na ts. Ale parę osób które mnie znają na 100% mogą ci powiedzieć o mnie dobre zdanie.

To możemy jutro pogadać na ts3 od 12 gdzieś tak jak chcesz
(08-12-2019, 02:25)XXXKondziu napisał(a):
(08-12-2019, 00:24)Kosoglos_YT.3 napisał(a):

To możemy jutro pogadać na ts3 od 12 gdzieś tak jak chcesz
Kondzi Kondziu, jakiś ty niewierny, i wierny, bo bo ufwrz wrzystkim ludziom do okoła które 1 lub 2 razy z nim rozmawiał i kosoglos Poprostu miał zły dżin lub o coś Poprostu poszło, a to jest tylko i wyloncznie ich sprawa a nie twoja, patrz na swoje poglondy, jaki ty masz stosunek z innymi. A jeśli chodzi o ortografiie to ludzie, kuźwa każdy popełnia błędy w pisowni, albo średnio ją zna, i co w ogóle ortografia ma do podania do budowniczego..
Ja osobiście znając kosoglosa bardzo mi pomaga, jest miły wyrozumiały zabawny,

Oczywiście że na tak!
Życie trwa tylko kilka minut... A każdy oddech go resetuje
Tylko że masz ich limit
[Obrazek: 96dVhKO.png]

Twoje Podanie zostało pomyślnie zaakceptowane.
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości