Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer/Forum] Usunięcie kadry redaktorskiej
Nazwa: Usunięcie kadry redaktorskiej
Opis: Kadra redaktorska po prostu się rozpada i nikomu nie chcę się nagrywać filmów, więc dlaczego by tego nie usunąć.
Przydatność: Duża.
Co wniosłaby ta sugestia: Przywrócenie starego redaktora.

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

emm szczerze to mnie dziwi. adex sam stworzył tą rangę. a ty sam byles szefem. według mnie kadra powinna zostać. propozycja bez sensu
Miej  szacunek do każdego 
kto szacunkiem darzy ciebie 
Mój tata ~2k16
(11-08-2019, 20:26)KryisWolf5 napisał(a): emm szczerze to mnie dziwi. adex sam stworzył tą rangę. a ty sam byles szefem. według mnie kadra powinna zostać. propozycja bez sensu

Masz racje mimo że chyba jestem sam w kadrze  (nie licząc stachego)  chyba że ciastek jeszcze jest redaktorem Adex sam stworzył redakcje i powinna zostać zobacz że ranga redaktor jest pomijana
Wbijemy 
20 rep do końca roku?
Ranga redaktor się nie rozwija ponieważ poprzedni redaktor naczelny prawie wgl się nie interesował kadrą, a teraz nie ma redaktora naczelnego, jest zastępczy, który ma nb. Ranga potrzebuje się rozwinąć co zależy właśnie od redaktora naczelnego. Jestem na nie
Lubie krakersy
Ta praca jest bez sensu no chyba że by ktoś dał mega ulepszenie jej a tak to
Na Tak
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
Jestem na wakacjach i mam resztke internetu więc nie mam jak się zajać kadrą :/
//
Według mnia powinna być niezależna ranga YouTuber + przelicznik (np. 1 min filmu to +1000 do wypłaty, film z głosem to +1500 do wypłaty, film dobrze zmontowany to + 2000 do wypłaty itd.) Administracja mogłaby zrobić plan wypłat comiesięcznych (wypłaty pod koniec każdego miesiąca) - np. Sierpień - @STACHY225 daje wypłaty, Wrzesień - @Cwaniak142 itd. mam nadzieje, że to jasno objaśniłem, za błedy przepraszam (tel), co Wy na to?
STACHY225 napisał 11-08-2019, 22:10:
No ja wiem Dobesławie Big Grin Big Grin Big Grin
dobekowski napisał 11-08-2019, 21:12:
++++ Bardzo dobry pomysł stanisław.
(11-08-2019, 21:04)STACHY225 napisał(a): Jestem na wakacjach i mam resztke internetu więc nie mam jak się zajać kadrą :/
//
Według mnia powinna być niezależna ranga YouTuber + przelicznik (np. 1 min filmu to +1000 do wypłaty, film z głosem to +1500 do wypłaty, film dobrze zmontowany to + 2000 do wypłaty itd.) Administracja mogłaby zrobić plan wypłat comiesięcznych (wypłaty pod koniec każdego miesiąca) - np. Sierpień - @STACHY225 daje wypłaty, Wrzesień - @Cwaniak142 itd. mam nadzieje, że to jasno objaśniłem, za błedy przepraszam (tel), co Wy na to?
Bardzo dobry pomysł. Jestem za.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
(11-08-2019, 21:04)STACHY225 napisał(a): Jestem na wakacjach i mam resztke internetu więc nie mam jak się zajać kadrą :/
//
Teraz probożycia lek123 zamieniła się .w propozycje stachy225 co do Stach ego proporcji jestemple na tak
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

//

Z tym przelicznikiem to nie wiem czy to dobry pomysł, napewno znaleźliby się tacy, którzy specjalnie przedłużaliby filmy, aby dostać więcej wypłaty
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.
(11-08-2019, 22:15)Infernus napisał(a):
//

Z tym przelicznikiem to nie wiem czy to dobry pomysł, napewno znaleźliby się tacy, którzy specjalnie przedłużaliby filmy, aby dostać więcej wypłaty

Jak specjalnie by przedłużali na siłę czy coś to po prostu ostrzeżenie 1/3 i jak będzię 3/3 to degrad z rangi 
A tak to Jestem za
NiftyPL: Lidka boisz się burzy

Lidka340: Nie

NiftyPL: To cię będę grzmocił

NiftyPL~2K19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości