Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAn na ts3 a jak
No kiedyś już pisałem wątek że mam bana na ts3 tak no z czterech liter no ale nic się w tej sprawie nie ruszyło a ktoś tam pisał że mam tam coś zrobić i ble ble ble to macie tu to co pisze proszę <21:20:08> Próba określenia nazwy hosta Easylife.gclan.pl

<21:20:09> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na Easylife.gclan.pl:10104
<21:20:10> You are banned permanently. Reason: "mk mimo bana oraz wyraźnego zakazu Adexa" 

No i jak juz mówiłem zresetowałem kompa a hasła do tego pierwszego więc stworzyłem 2 konto na którym rozmawiałem no przez ok 5-6 miesięcy {nie jestem piewien} i nikt z tego problemu nie robił a Avioo bez wyjaśnienia { jakkolwiek } dał mi bana perma no i tak w prawdzie to ja nawet nie wiem czemu on to zrobił nie wiem ze zemsty no ale dobra nie w tym rzecz po prostu chce żeby ktokolwiek się tym zajął .
A i jeśli ktoś się czuje urażony z powodu mego zachowania od rok 2018 do teraz to Przepraszam bardzo :} 
Miłego dnia .

A i proszę nie banować chce tą sprawę wyjaśnić

A i siemka to ja MrFriday :}

kapi2299 pozdrowionka <3
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości