Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie [NICK]
1. Nick:123KubaYT
2. Imię:Kuba
3. Wiek:12
4. Ile już grasz na serwerze?:jakis mieśionc
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co):Nie
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza:Tak
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?:Tak
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?):od 9 do 16
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań):minusy między innymi to , że zadużo czasu poświęcam na granie. Plus jest taki , że lubię pomagać innym. Mam dobre serce. Lubię zajmować się dziećmi. Nie lubię jak ktoś mi przerywa jeśli mam coś ważnego do powiedzenia. Wiecej minusów i plusów nie umiem ocenic musiał by mnie ktoś ocenic bo naprawdę nie umiem.

10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?:TAK
11. Dlaczego akurat TY?:Bo jetem miłey dobry 
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?:Bo lekarz moim zdani jest najwincej potrzebny
  Odpowiedz
Przestań spamić tymi podaniami, i tak nie zostaniesz przyjęty bo rekrutacja jest zamknięta...
  Odpowiedz
Gosciu ogar się rozumiesz ze rekru off
I niezostaniesz przyjety
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Odpowiedz
Drugie Podanie A Rekru off...
  Odpowiedz
Rekru off
[Obrazek: giphy.gif]
R.I.P @xxdamixx (23.07.2019r.) 
  Odpowiedz
(08-13-2019, 12:27)123KubaYT napisał(a): 1. Nick:123KubaYT
2. Imię:Kuba
3. Wiek:12
4. Ile już grasz na serwerze?:jakis mieśionc
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co):Nie
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza:Tak
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?:Tak
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?):od 9 do 16
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań):minusy między innymi to , że zadużo czasu poświęcam na granie. Plus jest taki , że lubię pomagać innym. Mam dobre serce. Lubię zajmować się dziećmi. Nie lubię jak ktoś mi przerywa jeśli mam coś ważnego do powiedzenia. Wiecej minusów i plusów nie umiem ocenic musiał by mnie ktoś ocenic bo naprawdę nie umiem.

10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?:TAK
11. Dlaczego akurat TY?:Bo jetem miłey dobry 
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?:Bo lekarz moim zdani jest najwincej potrzebny

tez to napisalem ale chyba nigdy nie bedzemy lekarzami
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości