Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PG] Rezygnacja

REZYGNACJA

Witam. Niestety z przykrością chcę poinformować, że z dniem 13.08.2019 rezygnuję z posady Opiekun Egzaminatorów PG. Żeby było wszystko jasne, na randze Technik pozostaję. Powodem jest głównie znudzenie pracą. Byłem na randze bardzo długo, ale niestety te ciągłe rekrutowanie, pisanie raportów było nudne. Nie miałem też żadnych propozycji dot. pracy Egzaminatora. Postanowiłem, że po prostu zrezygnuję z tej posady, bo inna osoba może mieć dużo więcej sensowniejszych propozycji, a nie mając tej władzy, nie wprowadzi ich. Jako iż @Avioo został vOpiekunem, on będzie sprawował nad wszystkimi Egzaminatorami władzę. Będzie rekrutował nowych Egzaminatorów, przyjmował/odrzucał podania na Egzaminatora. Do czasu wybrania nowego Opiekuna, @Avioo będzie miał okazję pełnić obowiązki wyżej wspomnianego Opiekuna. Na randze Technik zostaję. Mam nadzieje, że nowy Opiekun będzie lepiej sprawował władzę nad Egzaminatorami.
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]

"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
Rysiu... czemu mnie zostawiłaś Sad

Tak się bawi Administracja PG w Krakowskim Media Expert ~@kala15 2k19

Odpowiedz
Rysik nein....
Siema
  Odpowiedz
Nieeeee
mikiVLOG - masz sprawę pisz pw Smile
  Odpowiedz