Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [xLeaf]
Podanie na Urzędnika Big Grin

1.Imię: Szymek

2. Nick: xLeaf

3. Wiek: 13

4. Od kiedy grasz na serwerze?: Od 2-3 tygodni gram na waszym serwerze Big Grin

5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań): Nazywam się Szymek, Mam 13 lat. Codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ, jestem ogarniętym człowiekiem, i staram sie pomagać każdemu który potrzebuje pomocy. A tak ogólnie mam zainteresowanie w tej pracy.

7. Zainteresowania: Fotografia, Muzyka, Informatyka, Architektura

8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : Oceniam swoją ortografię i znajomość Języka Polskiego na 8/10

9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) Nie byłem karany żadnym banem.

10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?: 3-4 godziny mogę dziennie poświęcić.

11. Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon: Tak, posiadam TeamSpeak3 i sprawny mikrofon.

12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Tak, zapoznałem się.

13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak.

14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak, przeczytałem.

15. CV (w formie zdjęcia lub ss): https://imgur.com/gallery/CqLwQD1

Dziękuję za przeczytanie mojego podanie na urzędnika Big Grin
xLeaf

Akceptuje, zgłoś się do zarządu w celu II etapu

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: EYZMTtU.png]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Post został przeniesiony do Kosza!
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

[Obrazek: jhy1io.jpg]
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości