Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [NICK]
1. Nick:Skiperplay

2. Data otrzymania bana:13.08.2019

3. Za co otrzymałeś/aś bana?:Brak współpracy przy sprawdzaniu

4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?:Seku1

5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Ponieważ Seku1 dał mi 2 minuty żebym wszedł na ts3 a ja nawet nie byłem zalogowany i nie mogłem w 2 minuty wejść na kanal

6. Wyślij screen z banem: https://imgur.com/a/kgJPIiF
  Odpowiedz
To trzeba było napisać czy na chacie, czy na msg, byle gdzie, że nie jesteś zalogowany, to dałby Ci więcej czasu
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]

"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
(08-13-2019, 17:31)Risky2405 napisał(a): To trzeba było napisać czy na chacie, czy na msg, byle gdzie, że nie jesteś zalogowany, to dałby Ci więcej czasu

Napisalem żeby poczekał ale Seku1 dał mi jeszcze tylko dodatkowe 30 sekund.
  Odpowiedz
Bro, nie zmyślaj bo czekałem na ciebie 5 minut. Przy sprawdzaniu czitów każda sekunda sie liczy a ty nawet nie odpowiadałeś
[Obrazek: EYZMTtU.png]
  Odpowiedz
Moderator powinien być bardziej profesjonalny i dać Ci 5 minut, nic w tym czasie byś nie usunął I nic nie ukrył nawet jak byś to zrobił to wszystko za pomocą dobrych technik sprawdzania widać.

Na Tak w razie odrzucenia polecam napisać skargę ponieważ moderator nie podszedł z profesjonalizmem do sprawdzania programów niedozwolonyc.

Po wypowiedzi Seku jestem na NIE, dał Ci 5 minut A to wystarczający czas.

Drabina to wejście do nieba ~ XD

Odpowiedz
po 1 masz czity https://imgur.com/a/DQwB15e po 2 seku długo czekał
[Obrazek: yGNb1xK]

Odpowiedz
i tak wogule Za Brak współpracy z administracją - Ban od 12 godzin do 24 godzin a nie na zawsze.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości