Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja do pracy Egzaminator - URZĄD
Z góry nie wiem, w jakim to dziale napisać, więc pomyślałem, że jest to propozycja do pracy Egzaminatora piszę to w Ogólnych w dziale Urzędnika. Ale mniejsza. Przejdźmy do tematu.
Dzisiaj sobie tak gram na serwerze i widzę, że gracz @SelwestTM sprzedaje prawo jazdy. I najgłupsze było w tym, to, że nie mogłem nic zrobić, bo nie ma tego w taryfikatorze. Zatem apeluję o:
- dodanie odpowiedniego wzoru na prawo jazdy - każdy, kto posiadałby prawo jazdy, musiałby mieć specjalną książeczkę, w której znajduje się m.in. nick gracza, który prawo jazdy posiada i musiałaby być podpisana przez Egzaminatora. I tak na prawdę chodzi mi tylko o to.

P.S. Tutaj troszkę odsunę się od tematu urzędu i do taryfikatora (jeśli to by było wprowadzone) dodałbym fałszywe prawo jazdy (czyli po prostu tak samo, jak z dowodem (prawo jazdy podpisane przez gracza, który nie jest Egzaminatorem))
@dobekowski się zgodził. Teraz czekam na opinię Premiera (@SeKu) i innych moderatorów
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
Dziękujemy za dodanie tego gracze którzy sprzedają prawojazdy
Naprawdę dziękujemy
Ale Risky naprawdę dobry pomysl
  Odpowiedz
Bardzo dobra propozycja Smile
Kultury trochę - Lordix 2019
  Odpowiedz
No spoko ta propozycja Big Grin