Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degradacja + czarna lista

Degradacja + czarna lista

Powód: Chamskie odzywki do ordynatora, 0 nauki na błędach, przemądrzałość

W mojej kadrze nikt nie będzie wokół ciebie skakał jak wokół prezydenta. Nie słuchasz się moich poleceń: "cicho, koniec gówno-burzy" - tw. odp: "Nie koniec..." Zamiast czytać ze zrozumieniem wyciągasz słowa z kontekstu i wmawiasz mi, że kogoś obrażam: "Żaden lider frakcji nie będzie wokół podopiecznych skakał, no chyba że jest tępy (a takiego lidera nie mamy bo @dobekowsky, ja i @SeKu jesteśmy ogarnięci i nie dajemy sobie wyjść na głowy) - wmawiałeś mi, że obraniłam tw ciocię, która ma własną firmę w realu.. (wtf.. nwm skąd porównanie szefa z realnej firmy z liderem frakcji na serwerze z frakcjami). Wmawiasz mi jeszcze, że faworyzuje @Toficzkowy.. Tofik się posłuchał polecnia "cisza, koniec kłótni", ty nie, więc nwm gdzie masz problem.. ja nawet już z tego problemów nie robię, ale za odzywkę "Tak to sobie pisać możesz do swojego ulubionego kolegi, nie do mnie" wylatujesz, bo tak to se możesz pisać do kolegi z serwera, czy podwładnego, a nie lidera tym bardziej mnie.

Przebaczyłam ci podteksty seksualne związane ze mną, ze względu na dojrzewanie, chociaż cała kadra była zażenowana. (ty oczywiście wmawiałeś, że to zwykłe niewinne wiadomości jakbyś nie wiedział czym charakteryzują się podteksty.. Oj tym razem nie daruje. Im bardziej ci przebaczałam tym bardziej miałeś mnie w dupie. to się doigrałeś.

[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
Jej, jednego cymbała mniej.
[Obrazek: giphy.gif]
R.I.P @xxdamixx (23.07.2019r.) 
  Odpowiedz
napisałem ze to nie ja zaczołęm klutnie i zebys nie mnei obwiniała tylko pana tofika

(08-13-2019, 20:54)Pacanowsky napisał(a): Jej, jednego cymbała mniej.

mówiłem że lekarze mnie nie chcą
[Obrazek: yGNb1xK]

Odpowiedz
(08-13-2019, 20:55)Lay napisał(a): napisałem ze to nie ja zaczołęm klutnie i zebys nie mnei obwiniała tylko pana tofika

Kiedy cie obwiniałam? powiedziałam, że macie się uspokoić. Nie napisałam "Lays zamknij się i przestań kłótnie stwarzać"
  Odpowiedz
Jak dla mnie degrad powinien być już po aferze z sekusiami. Ogólnie to kłótnie bardzo przyjemnie się oglądało, aż przyniosłem popcorn. Gratuluje Lays głupoty, rób tak dalej  Wink
"Premierzy wymieniają się jak skarpetki"
@Infernus 2k18
  Odpowiedz
(08-13-2019, 20:57)Nokulus napisał(a): Jak dla mnie degrad powinien być już po aferze z sekusiami. Ogólnie to kłótnie bardzo przyjemnie się oglądało, aż przyniosłem popcorn. Gratuluje Lays głupoty, rób tak dalej  Wink

Miałam mu wypisać od razu, ale miał szczęście, że mnie w domu nie było i nie mogłam wątku wypisać. To jak przyjechałam zaczął mnie na pw przepraszać, więc dałam ostatnią szansę.
  Odpowiedz
(08-13-2019, 20:55)Lay napisał(a): napisałem ze to nie ja zaczołęm klutnie i zebys nie mnei obwiniała tylko pana tofika

Trzeba było się na zachowywać jak 6 latek
[Obrazek: giphy.gif]
R.I.P @xxdamixx (23.07.2019r.) 
  Odpowiedz
kala jest jedną z porządanych dziewczyn na serwerze, skąd taki wniosek?
Jak lejs jej mówił co by jej zrobił sekszualnie, proste?
Widać, że ktoś chciał mnie tu naśladować, ale najpierw trza sobie wyrobić coś takiego jak "marka", na tym serwerze XD
No cusz, kala pozbyła się kogoś kto ją wkurzał, a ziomek teraz jest na bezrobociu
Morał z tego jest taki
Lepiej mieć zamknięty dziub, niż gadać co popadnie, co w rączki wpadnie Smile
Pozdrawiam czytających Wink
i miłego dzionka życzy wam sponsor programu "Dobre Komentarze" Big Grin
kala15 napisał 08-13-2019, 21:37:
Nie no diament.. Gdyby mi mówił co by mi zrobił seksualnie wyrwał by perma. Tylko podteksty gadał o mnie i seku, degrad miałam wypisać po powrocie do domu, ale zdążył mnie przeprosić i wybłagać - to dostał ostrzeżenie.
[Obrazek: c4VujkX.png]
jak pomogłem to daj rep plz
Brakuje mi 18(bo mnie oscamowali) aby wbić do topki :/
  Odpowiedz
W deszczowy dzień płakać się chciało więc o nic ordynatorkę się wzywało tak się zaczyna z degradem przygoda ona mądra dziewczyna a jego nie szkoda
Lekarz serwera EL2
                                           Buźka PA.

dobijemy 30 rep do końca sierpnia???  
  Odpowiedz
Lekarz, ktory napisal podanie na tą prace... kala go przyjeła a on jeszcze ją wyzywa ;/
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości