Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Dyżurka Administracji
Nazwa: Dyżurka Administracji na serwerze TS3
Opis: W godzinach od X do godziny X w dni X administrator będzie aktywny na ts3 aby rozwiązywać problemy. Nie raz jest tak, że potrzebujemy wyjaśnić jakąś kwestię z kadrą i musimy prosić na shoutboxie/pw czy dany administrator może wejść
Przydatność:  10 / 10
Co wniosłaby ta sugestia: Zmniejszyłaby ,,Spam" wiadomościami na shoutbox typu: Ek Seku możesz wejść? Ej age sprawa jest chodź na ts3
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
  Odpowiedz
Jak już coś to wolałbym, aby dyżurka była też na serwerze. Co do propozycji jestem zdecydowanie na TAK.

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

Odpowiedz
Również na Tak, aktywność administracji znów zmalała, a tak to przynajmniej ktoś by był.
[Obrazek: ZFqlmak.png]
  Odpowiedz
Wsm dobry pomysł
Ale administracji może się nie spodobać
Na tak
Tym bardziej że wtedy gdy nie ma administracji to jest potrzebna a jak są to nie są potrzebni xD
[Obrazek: c4VujkX.png]
jak pomogłem to daj rep plz
Brakuje mi 11(bo mnie oscamowali) aby wbić do topki :/
  Odpowiedz
Przypominam że nadal trwają wakacje i nikt nie ma ustalonego tygodnia. Wprowadzenie tego teraz rozwinęło by problem tego "spamu" pytaniami "Admin gdzie jesteś?". Jeżeli zostało by to wprowadzone po wakacjach, jestem na Tak. Każdy wtedy wie w jakich godzinach przebywa w szkole, pracy etc. Jeżeli chodzi o serwer minecraft jest to też do negocjacji. Pamiętajcie że Policja też może banować, kickować itp. Jeżeli chodzi o aktywność to macie racje. Zmalała w ostatnich tygodniach. Lecz wychodzi to z wyjazdów oraz innych "niezapowiedzanych" wizyt.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Od razu mówię, że w moim wieku już mogłoby być to lekko utrudnione po przez obowiązki i sprawy, które muszę załatwiać. Dodam do tego to, że już za stosunkowo niedużo czasu będę pracował co zabierze mi jeszcze więcej czasu i nie pozwoli mi siedzieć i oczekiwać na kogoś na np. ts3.

Administrator EasyLife2

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości