Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PGKawiarnia] Podanie na Sprzedawce
Podanie na Sprzedawce Kawiarni.

Nick: xLeaf

Imię: Szymek

Coś o sobie (min. 5 zdań):
Zwę się Szymek, mam 13 lat. Mam obsesję na punkcie kotów. Lubię sport. Bardzo lubie se czasami pobiegać po osiedlu lub na działce. Ciągle chwytam się nowych zajęć, a to majsterkowanie, a to gry komputerowe, jednocześnie rzadko się czymś w ogóle nudzę . Wyglądam jak najbardziej typowy chłopak. Moja ulubiona muza to rap albo coś elektrycznego.

Dlaczego Ciebie mam wybrać?: Możecie mnie wybrać ponieważ jestem raczej ogarniętym graczem oraz urzędnikiem. Umiem rozwiązywać różne problemy pomiędzy graczami

Dlaczego wybrałeś pracę w kawiarni?: Wybrałem prace w kawiarni, ponieważ ta praca jest nawet spoko, i tez jak każdy by chciał coś zarobić Big Grin

Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon

Od kiedy grasz na serwerze?: Od 2 tygodni.

Czy masz jakieś doświadczenie w tej pracy?: Nie mam doświadczenia w tej pracy.

Masz jakieś propozycje do pracy sprzedawca?: Niestety nie mam ;/ Ale można w każdej chwili coś wymyślić Big Grin

Dodatkowe uwagi (można wpisać "brak"): Brak.
Pozdrawiam Big Grin
☆ Urzędnik 2k19 ☆
[Obrazek: 96dVhKO.png]
Twoje Podanie zostało pomyślnie zaakceptowane
[Obrazek: MJzBXM6.png]

"Także teraz możemy zatrudniać pacjentów" ~Tofik 2k19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości