Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Ranga Przewodnik
Nazwa: Ranga Przewodnik
Opis: Tak wiem, była ta propozycja wiele razy, lecz dzisiaj postanowiłem zmienić kontekst zasady działanie Pomocnika. A więc. Dzisiaj czytając wątek @kala15 (http://easylife2.pl/showthread.php?tid=38101) nasunęła mi się pewna propozycja, która w sumie mogłaby zostać dodana. A mianowicie ranga, która będzie oprowadzała wszystkie nowe osoby po serwerze (nie mam pomysłu na nazwę (możecie pisać propozycje)). Wiele graczy nie ma czasu, bo jeden buduje dom, drugi robi porządki w skrzyniach, trzeci jeszcze coś innego i po prostu nie mają czasu na odpisywanie na wiadomości od graczy, a tak, to osoba brałaby każdego nowego gracza (który poprosi o pomoc) na TeamSpeak3 na specjalny kanał i oprowadzałaby go po serwerze (pokazywała, jak się zarabia, gdzie się kopie, itp (wszystkie ważne rzeczy)). Tak wiem, pomyślicie, że jestem policjantem i ja powinienem pomagać, ale ludzie. Ja też mam swoje sprawy. Ja jestem głównie od pilnowania porządku i sprawdzania dowodów, a teraz, jak zostałem Inspektorem (zastępczym, ale zastępczym), to więcej też mam na głowie i nie mam jak pomagać graczom, a tak, to osoba by pokazywała, co i jak. Urzędnik się zajmuje wyrabianiem dokumentów, lekarz leczeniem, policjant pilnowaniem porządku i sprawdzaniem dokumentów, a przewodnik zajmowałby się oprowadzaniem graczy po serwerze.
Przydatność: 10/10
Co wniosłaby ta sugestia: Inni gracze nie musieliby odpowiadać na każde pytanie (jest to czasami wkurzające). Każdy z nas był nowy i wie, jak wygląda pierwsze wejście na serwer (zaczynasz od czystego nieogara, a potem się rozwijasz), a tak to przewodnik miałby większe doświadczenie w oprowadzaniu i tłumaczeniu, i nie byłoby niepotrzebnych pytań, bo wszystko omawiane by było na oprowadzeniach.

P.S. Jeśli @Adex chce, oczywiście może zmienić nazwę rangi (podsunąłem mój pomysł). Możesz też trochę "pogrzebać" w innych skargach, bo dużo z nich jest nie zaakceptowanych/odrzuconych.
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
Przewodnik lepszy, NA TAQ
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Pomocnik, mogła by to być dodatkowa ranga na kogo się zgłaszasz. Często będąc na serwerze staram się pomagać, ale widocznie to tylko działa w jedną strone.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Wydaje mi się, że to się raczej nie przyjmie.
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
spoko pomysł, tylko na coś takiego potrzebne były by osoby , które chciały by coś takiego prowadzić.
A nawet , gdyby byli by chętni to funduszy by brakowało bo wątpię, aby było by to jakieś popularne.
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości