Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga - anget
1. Nick: Kamil_Killer
2. Nick gracza oskarżanego: anget
3. Czas zdarzenia: 10:40
4. Opis zdarzenia: Gracz grozi mi  na czasie prywatnym 
5. Dowody(SSY/Film): https://imgur.com/a/oaJfuhF
Może teraz po +15 repek?
  Odpowiedz
Potwierdzam

LEGENDA SERWERA

Odpowiedz
(08-16-2019, 11:50)Frizoluszek napisał(a): Potwierdzam
Jak potwierdzasz skoro to było PW?
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
A możesz coś więcej pokazać, że to było kierowane bezpośrednio do Ciebie? Tak bezosobowo napisał tylko 1 wiadomość. Podaj jakieś logi, ss.
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
(08-16-2019, 12:12)kala15 napisał(a): A możesz coś więcej pokazać, że to było kierowane bezpośrednio do Ciebie? Tak bezosobowo napisał tylko 1 wiadomość. Podaj jakieś logi, ss.

Anget spamił ciągle żeby głosować na "ppu - polska partia uczciwości" (chyba) a ja na czacie publicznym napisałem "Polska Partia Ułomów" (bo to już mnie na maksa wkurzało) i wtedy dostałem tą wiadomość. Później napisałem na msg do anget "komuna i tyle w temacie"
I wtedy zaczął sie spam "walić czerwoną zaraze"
Może teraz po +15 repek?
  Odpowiedz
(08-16-2019, 12:21)Kamil47224 napisał(a):
(08-16-2019, 12:12)kala15 napisał(a): A możesz coś więcej pokazać, że to było kierowane bezpośrednio do Ciebie? Tak bezosobowo napisał tylko 1 wiadomość. Podaj jakieś logi, ss.

Anget spamił ciągle żeby głosować na "ppu - polska partia uczciwości" (chyba) a ja na czacie publicznym napisałem "Polska Partia Ułomów" (bo to już mnie na maksa wkurzało) i wtedy dostałem tą wiadomość. Później napisałem na msg do anget "komuna i tyle w temacie"
I wtedy zaczął sie spam "walić czerwoną zaraze"

Potwierdzam. Szanowny gracz @anget postanowił stworzyć partię serwerową i twierdzi że Kamil obraża jego samotną grupkę. Byłem przy tym, lecz ani obrazy w kierunku angeta nie widziałem ani w drugą strone.
警察
Kadet Spakery
  Odpowiedz
Anget to mrfrajer
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
@anget często denerwuje ludzi i przedstawia niski poziom ( teraz jakieś partie zakłada , które są żałosne )
Myślę, że skarga jest słuszna
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości