Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny

Przeprosiny

Drodzy Obywatele serwera Easylife2
W dniu dzisiejszym uznałem ,że moja brudna, okropna przeszłość jest zła i nie należy jej pochwalać jak i głosić. Pragnę rozpocząć nowy etap, rozdział w moim "notatniku serwerowym". Pragnę wam przekazać, że będę się starał być "milszy", a nie tak jak wtedy człowiekiem z czarnym sercem dla którego każdy znaleziony błąd był powodem do niestety radości. 

Mam taką prośbę aby każdy kto ma jakieś niejasności, wątpliwości czyżby negatywne relacje ze  mną dal znać w wiadomości prywatnej, bądź pod wątkiem.

Jedyne co mogę zrobić to przekazać wam słowo przepraszam 
  Odpowiedz
Poczekam na efekty i wtedy przyjmę przeprosiny
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Ooo... ja tam wybaczam <:

Tak się bawi Administracja PG w Krakowskim Media Expert ~@kala15 2k19

Odpowiedz
Wybaczam Ci @Dustus wszelkie twoje niedociągłości jak i twoją dociekliwość, jak i twoją manierę
Wierzę, że od dnia dzisiejszego staniesz się lepszym człowiekiem dla nas wszystkich
Viva la UB !
[Obrazek: c4VujkX.png]
jak pomogłem to daj rep plz
Brakuje mi 18(bo mnie oscamowali) aby wbić do topki :/
  Odpowiedz
(08-16-2019, 12:06)Mr_Diamencik napisał(a): Wybaczam Ci @Dustus wszelkie twoje niedociągłości jak i twoją dociekliwość, jak i twoją manierę
Wierzę, że od dnia dzisiejszego staniesz się lepszym człowiekiem dla nas wszystkich
Viva la UB !

Też ci wybaczam :-)

Sit laus Dei Patris omnipotentis

Odpowiedz
Wybaczam

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
Wybaczam @Dustus. Z tego co widzę bardzo starasz się zmienić i jest to widoczne. Kupno unbana to dobry kierunek do poprawy. Tak trzymaj.
警察
Kadet Spakery
  Odpowiedz
Nie ma co się nie zgadzać i zaczynać kłutnie. Wybaczać Ci nie muszę, bo mi nic nie zrobiłeś. Mam nadzieje, że dobrzę bedzię Ci się grało na Serwerze Wink Witam Cię Dustus ponownie.
Ogólnie to za dużo mówię ogólnie.
  Odpowiedz
jej dusztusz wraca :DDDDDDDD
[Obrazek: h5tRcfF.png?1]

Odpowiedz
No nie powiem, że nasze relacje są okej. Wydaje mi się za kezdy powinien zasłużyć na drugą szansę ale w twoim przypadku... No. Zobaczymy jak będzie.
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD
~ KsamiX 2k19

A i daj tego rep'a, no daj ;c.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości