Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny

Przeprosiny

Drodzy Obywatele serwera Easylife2
W dniu dzisiejszym uznałem ,że moja brudna, okropna przeszłość jest zła i nie należy jej pochwalać jak i głosić. Pragnę rozpocząć nowy etap, rozdział w moim "notatniku serwerowym". Pragnę wam przekazać, że będę się starał być "milszy", a nie tak jak wtedy człowiekiem z czarnym sercem dla którego każdy znaleziony błąd był powodem do niestety radości. 

Mam taką prośbę aby każdy kto ma jakieś niejasności, wątpliwości czyżby negatywne relacje ze  mną dal znać w wiadomości prywatnej, bądź pod wątkiem.

Jedyne co mogę zrobić to przekazać wam słowo przepraszam 
  Odpowiedz
Poczekam na efekty i wtedy przyjmę przeprosiny
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Ooo... ja tam wybaczam <:
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Wybaczam Ci @Dustus wszelkie twoje niedociągłości jak i twoją dociekliwość, jak i twoją manierę
Wierzę, że od dnia dzisiejszego staniesz się lepszym człowiekiem dla nas wszystkich
Viva la UB !
[Obrazek: c4VujkX.png]
jak pomogłem to daj rep plz
  Odpowiedz
(16-08-2019, 12:06)Mr_Diamencik napisał(a): Wybaczam Ci @Dustus wszelkie twoje niedociągłości jak i twoją dociekliwość, jak i twoją manierę
Wierzę, że od dnia dzisiejszego staniesz się lepszym człowiekiem dla nas wszystkich
Viva la UB !

Też ci wybaczam :-)

Malum causatur bona satietatem

Odpowiedz
Wybaczam
Dobijemy 80 repek +, do końca Października?
Wierzę w was!
  Odpowiedz
Wybaczam @Dustus. Z tego co widzę bardzo starasz się zmienić i jest to widoczne. Kupno unbana to dobry kierunek do poprawy. Tak trzymaj.
**Komendant Vigorp pije zupkę**: Ale towar - 2k20
  Odpowiedz
Nie ma co się nie zgadzać i zaczynać kłutnie. Wybaczać Ci nie muszę, bo mi nic nie zrobiłeś. Mam nadzieje, że dobrzę bedzię Ci się grało na Serwerze Wink Witam Cię Dustus ponownie.
  Odpowiedz
jej dusztusz wraca :DDDDDDDD

Odpowiedz
No nie powiem, że nasze relacje są okej. Wydaje mi się za kezdy powinien zasłużyć na drugą szansę ale w twoim przypadku... No. Zobaczymy jak będzie.
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości