Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zlecenie dla Budowniczych] Nowy Komisariat
1. Nick: dobekowski 
2. Co trzeba zbudować:  Nowy Komisariat 
3. Do kiedy trzeba zbudować: no git by było jakbym mógł go otworzyć na 1 września, jeżeli nie, no to w późniejszym terminie,jak się wyrobicie
4. Opis obiektu/budowli:  Nowy Komisariat z Gabinetami dla Komendanta zastępcy i Inspektora, Więzieniem, biurem dochodzeniowym (nowość), taki po
prostu prawdziwy komisariat tylko że w minecraft (nie jakiś futurystyczny) (poprosiłbym bez żadnych roślinek w środku czy coś), wiadomo okienka z mandatami
sala szkoleniowe, sala egzaminacyjna  sala zebrań, sala przesłuchań, pokój socjalny dla pracowników, oddzielne strefy
dla interesantów i policjantów, gabinet przyjmowania zgłoszeń.  Sala z wyposażeniem policyjnym. ( po informacje nt. wielkości czy ew. wyglądu prosze kierować do mnie)
prosiłbym również na czas budowy komisariatu zbudować obok malutki posterunek z okienkami do opłacania mandatów i gabinetem przyjmowania zgłoszeń.
5. Wyznaczone miejsce: na miejscu komisariatu.

Za zgodą @Adex
  Odpowiedz
1. Propozycję wielkości komisariatu wyślę ci na pv na fb
2. Czemu bez żadnych roślinek? xD
3. Postaramy się wyrobić na 1 września, ale nic nie obiecujemy
4. Nowy komisariat będzie budowany na odludziu i potem przeniesiony na prawidłowe miejsce, więc nie ma potrzeby robienia małego posterunku.
dobekowski napisał 17-08-2019, 14:49:
no bez żadnych roślinek bo to nie jest jakiś park narodowy tylko komisariat prawdziwy
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Jest dobry komisariat na poco nowszy xD
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
(17-08-2019, 14:28)nil8932 napisał(a): Jest dobry komisariat na poco nowszy xD

Stary jest zły, I znudzony. Bardzo dobrze że będzie nowy, bo do tego komisariatu mi się zawsze przychodzić nie chciało bo taka "codzienność", a teraz będzie nowość.

† Veni Creator Spiritus 

Odpowiedz
Nowy komisariat jest dobrym pomysłem. Doda wiele nowości oraz będzie można spędzać tam więcej czasu.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Ja wolę aby komisariat był w innym miejscu :v
dobekowski napisał 17-08-2019, 19:15:
osobiście  też bym wolał no ale nie ma gdzie.

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości