Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Czy podoba ci się propozycja?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
18.18%
2 18.18%
Nie
81.82%
9 81.82%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Podatki
Nazwa: Podatki
Opis: Podatki będzie trzeba płacić co 2 tygodnie powiedzmy 5k, w przypadku nie zapłacania podatku nastaje dług. Jeżeli tego długu się nie spłaci po 4 tygodnia od wystawienia długu przychodzi komornik i zajmuję np. działkę bądź dom aby uregulować dług.
Przydatność: średnia
Co wniosłaby ta sugestia: Ta sugestia wniosła by sporo rp.
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Taaaaaaa, ten pomysł był nawet niegdyś przeze mnie proponowany dla adexa, a Adex się nie zgodził więc wątpię że teraz się zgodzi
Ale propozycja jak najbardziej mi się podoba
[Obrazek: c4VujkX.png]
jak pomogłem to daj rep plz
Brakuje mi 11(bo mnie oscamowali) aby wbić do topki :/
  Odpowiedz
to jeszcze skarbówkę i Zus wprowadzić z oprocentowaniem jak w prawdziwym życiu Big Grin
  Odpowiedz
(18-08-2019, 13:28)Lordix napisał(a): to jeszcze skarbówkę i Zus wprowadzić z oprocentowaniem jak w prawdziwym życiu Big Grin
to bedzie juz mega duzo rp
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Za Premiera to chciałem wprowadzić ale Adex się nie zgodził

Bo przecież brokatu nigdy nie za wiele ~Słodka Ada 2k17

Odpowiedz
Jak u @Avioo się @Adex nie zgodził, to tu też się nie zgodzi lolz

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
po pierwsze rp to gra wyobraźni i wprowadzenie podatków wcale nie wniosłaby sporo rp
ponadto to jest tylko gierka z której powinno się czerpać zabawę, a jestem pewien, że nikt nie będzie zadowolony z tego, że co jakiś czas będzie musiał dawać hajsig w grze bo inaczej po działce
[Obrazek: EayHFIg.jpg]
  Odpowiedz
To ja będę Tuskiem xd
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości