Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer i Forum] System Awansów lub Awanse co wyznaczony czas.
Nazwa: System Awansów lub Awanse co wyznaczony czas
Opis: Witam, przychodzę z taką propozycją w praktycznie 100% skierowaną do @Adex aby dodać jakiś system awansów Administracji i liderów lub aby te awansy były np. co jakiś czas, no może podam przykład na sobie: 10 stycznia dostałem się na rangę Komendant na okresie próbnym, z okresu próbnego wyszedłem 29 stycznia czyli 3 tygodnie, no okej. na 3 gwiazdkę awansowałem  28 marca - 2 miesiące różnicy, pomiędzy 1 awansem no okej, git, z tym że od tego czasu 28 marca mija praktycznie 5 miesięcy od czasu kiedy w ogóle były przyznawane jakiekolwiek awanse, ( z @kala15 jest podobnie 29 stycznia awans na 3 gwiazdki, 28 marzec awans na 4 gwiazdki, od tego czasu 5 miesięcy no i nic) z tym właśnie moja propozycja aby został dodany jakiś system awansów lub aby było ustalane że awanse np. (kto zasłużył) co 2, 3 lub 4 miesiące. (Chyba że Adex masz już jakiś tam swój wewnętrzny system awansów o którym nie wiem, w takim razie prosiłbym o napisanie ,że coś takiego już jest)
Przydatność: no nawet, nawet. 
Co wniosłaby ta sugestia: Awanse co wyznaczony czas, pisałem wyżej.
  Odpowiedz
Na tak.
wogle 0 systematyczności w awansach I degradach
[Obrazek: kvqr19n.jpg]
~ @anget 2k19
  Odpowiedz
Z całym szacunkiem, i do ciebie i do @Adex . Ale myślisz, że będzie mu się chciało?
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
  Odpowiedz
Dobry pomysł!
Na TAQ
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
kala z tego co wiem dostała gwiazdki za to że wymyślała NAPRAWDĘ dobre pomysły, które coś wnosiły

System gwiazdek zawsze opierał się na tym że @Adex gdy widział staranie przyznawał gwiazdkę.
  Odpowiedz
Co do awansów to faktycznie jest podobnie tak jak mówi @Iloveanime Nie ma sztywnego systemu awansów, to jest coś na zasadzie, wyróżnisz się z tłumu, zasłużysz = dostajesz awans Smile

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Ja mam 4 gwiazdki od października 2k18. Z 1, 2, czy 5 gwiazdkami i tak to jestem ta sama ja trzymająca się tych samych zasad co zawsze. Staram się, aby jakość mojej pracy nie była zależna od jakichkolwiek pochwał, krytyk, czy awansów. Pracuję dla kadry i dla serwera, nie dla jakiegokolwiek przywileju, czy lizusostwa w stronę @Adex. Więc dla mnie są tylko publicznym wycenieniem mojej pracy.
dobekowski napisał 18-08-2019, 20:49:
no a ty myślisz że dla mnie są czym innym?  po prostu napisałem propozycję aby jeżeli to możliwe były te gwiazdki rozdawane w jakimś ustalonym czasie, okazało się żę są przyznawane za zasługi dobrą pracę i okej, mi takie info wystarczy.
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
Nie sądzę że coś z tym zrobią
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości