Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Podoba się pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
TAK Smile
77.78%
7 77.78%
NIE Sad
22.22%
2 22.22%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na Działalność
Pomysł na Działalność

Hej, ostatnio wpadłem na pomysł, na nową działalność. Nazywała by się ona "Wasz Nowy Domek" (XD nazwa wymyślna na poczekaniu, żeby nie było, że skądś zgapiam).
Działalność była by wzorowana na programie z "Polsatu" - "Nasz Nowy Dom". Osoby zgłaszały by się w wątku o wyremontowanie, bądź udekorowanie ich domu/mieszkania.
Sama praca kosztowała by niewiele np. 1,500 pln, lecz za materiały/główki itp. trzeba by było zapłacić z własnego portfelu.

Proszę o napisanie w kom co o tym myślicie i zaznaczenie punktu w ankiecie.
,[Obrazek: TeQ5ibT.jpg]
  Odpowiedz
jestem na nie:
Nasz nowy dom nie pobiera opłaty za remont

[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
(18-08-2019, 22:22)shedervn napisał(a): jestem na nie:
Nasz nowy dom nie pobiera opłaty za remont

shedervn wiem ze nie pobiera bo nie jestem glupi ale to nie ma byc identyczne tylko WZOROWANE.
Tak samo płaci za materiały
  Odpowiedz
Sam pomysł jest dobry, ale te opłaty za remont zmniejszają moją opinię, o 90%...

Ogólnie polecam robić częste zbiórki, dzięki którym bedziesz mial kase

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
(18-08-2019, 22:44)KQBA napisał(a): Sam pomysł jest dobry, ale te opłaty za remont zmniejszają moją opinię, o 90%...

Ogólnie polecam robić częste zbiórki, dzięki którym bedziesz mial kase

Moge też zrobić tak, że będę brał mało np. 100 zł za remont, żeby cokolwiek zarobić
  Odpowiedz
Sorry przyjacielu Ale jestem na TAAKK!

Firma może się przyjąć o.O
[Obrazek: kvqr19n.jpg]
~ @anget 2k19
  Odpowiedz
Moim zdaniem w NND pobierają jakieś opłaty też, nawet mniejsze. Nie należy wierzyć we wszystko co powiedzą w TV. Tak samo jest np. w Kuchennych Rewolucjach. Tam też wszystko za free nie jest.
[Obrazek: KbGYVaq.png]
  Odpowiedz
Jestem na TAQ
Mogę się przyłączyć do współpracy?
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
(19-08-2019, 08:12)Filiq343 napisał(a): Moim zdaniem w NND pobierają jakieś opłaty też, nawet mniejsze. Nie należy wierzyć we wszystko co powiedzą w TV. Tak samo jest np. w Kuchennych Rewolucjach. Tam też wszystko za free nie jest.

Większość wartości remontów // rewolucji, jest fundowane przez różnego typu dotacje, sponsorów.

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
Myślę że może się to i przyjąć,ale musiały by być różnego rodzaju zbiórki do tego.
 Pomogłem? Daj Rep+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości