Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Plugin] EasyEvents v1.0.0
1. Nick na serwerze: STACHY225
2. Na jakich wersjach działa Twój skrypt bądź plugin: 1.12.2
3. Plugin czy skrypt: plugin
4. Czy Twój skrypt/plugin potrzebuje innego pluginu do działania? (jeśli tak, napisz jakiego): tak, Vault
5. Opisz szczegółowo działanie Twojego pluginu/skryptu: plugin ma kilka funkcji, co 30 minut jest organizowany event "Szybka Matma", można go również wywołać ręcznie (komendą). Następną funkcją jest wyszukiwarka na chacie - od momentu wpisania odpowiedniej komendy plugin czeka, aż jakiś gracz wpisze na chacie odpowiednią wiadomość - wtedy wyskakuje komunikat na chacie, że jako pierwszy odgadł hasło
6. Czy potwierdzasz że jest to projekt Twojego autorstwa i masz do niego pełne prawa?: tak
7. Czy wyrażasz zgodę na dodanie Twojego pluginu/skryptu do serwera EasyLife?: tak (po to go napisałem)
8. Link do kodu skryptu/pluginu na https://pastebin.com/ : niestety, nie chcę tu tego wstawić, gdyż ktoś mógłby podkraść kod źródłowy i go troche zmienić, po czym rozpowiadać, że plugin jest jego autorstwa. (Mogę wysłać kod prywatnie)
9. Link do pobrania gotowego skryptu/pluginu w rozszerzeniu .jar bądź .sk: (link jest ważny do 14 dni od daty tego postu) http://www.mediafire.com/file/ghc0hz4zym...s.jar/file

*WAŻNE*
Po pierwszym uruchomieniu pluginu wygeneruje się folder z plikiem konfiguracyjnym.
Są tam 3 funkcje, (GenerateDefaultConfig: false Nagroda: 500.0 Czas: 30) Pierwszą z nich zostawiamy bez zmian, "Nagroda" to liczba pieniędzy, która dostanie gracz po wygraniu eventu "Szybka Matma", należy pamiętać, aby po liczbie wpisać .0 (czyli np. 5000PLN to 5000.0). Następnie "Czas", jest to liczba minut, co ile ma się wykonywać event, domyślnie jest 30, ale można to zmienić (1 godzina = 60 minut itd.)!
  Odpowiedz
spoczi, pomysł zabrany z hyp**ela tylko w polskiej wersji.

generalnie ciekawe urozmaicenie.
Widzę kodzik ;3
6/10 za sam kodzik bez szyfrowania itd

✔ Były Sekretarz Premiera

Jeśli pomogłem, możesz dać mi rep+

Odpowiedz
Przydatne jestem za
NiftyPL: Lidka boisz się burzy

Lidka340: Nie

NiftyPL: To cię będę grzmocił

NiftyPL~2K19
  Odpowiedz
Do autorskiego pomysłu to mu daleko
  Odpowiedz
Spoko nawet
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Jest pełno gotowych skryptów w necie tego typu.
Joł
  Odpowiedz
(20-08-2019, 16:05)MichallPL napisał(a): Jest pełno gotowych skryptów w necie tego typu.

Szkoda, że ani jednego nie znalazłem :/
  Odpowiedz
Jestem na tak
Nobasek : Ile kosztuje jajko withera
PluksionekPL : Rozpierniczony w max
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości