Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Mechanika
Nazwa: Mechanika pojazdów
Opis: Na pojazdy można by było kucać i kilknąć prawym i by była zakładka do wymiana części np. zawieszenie, rozrząd, skrzynia i tak dalej do wymiany jakby ktoś miał mało hp i do kupienia by było w sklepie motoryzacyjnym, wydechy np. markowe AKRAPOVIĆ za 10 tyś. Każdy by się bawił w mechanikę, inwestowanie w swoje auta i sprzedawanie ich drożej i tak dalej
Przydatność: Duża
Co wniosłaby ta sugestia: Dobrą mechanikę, graczę napewno by się ucieszyli oraz markowe części np. spojlery, wydechy i każdy by się chwalił ze ma części za tyle i tyle

Wiem, że to by było trudne, ale spróbujcie. Chociaż bez damixa będzie to trudne

[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Z tego co wiem na mechanika było dużo propozycji i nie zostały zaakceptowane

ale na tak

Przydałby się taki mechanik do naprawy pojazdów
Wbijemy 
20 rep do końca roku?
  Odpowiedz
(20-08-2019, 23:40)kuba22325z napisał(a): Z tego co wiem  na mechanika było dużo propozycji i nie zostały zaakceptowane

ale na tak

Przydałby się taki mechanik do naprawy pojazdów

Mechanik by był jakiś na serwerze, ale ogólnie ze ludzie by mogli sami wymieniać części

[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Na tak
Bardzo fajne rozwiązanie np gracz który wymienił by np zawieszenie sprzedał by drożej ponieważ zawieszenie jest nowe
JA CIĘ ROZWALĘ  JAK  KATEDRA W NOTING DAMIE - @KsamiX
  Odpowiedz
No ja miałem właśnie taką propozycje pisać ;P

Jestem na Tak przyda się to na serwerze.
  Odpowiedz
Nie wiem czy takie coś by powstało, @Adex musiałby napisać osobny skrypt

Co do pomysłu jestem neutralny
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości