Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Nawodnienie
Nazwa:Nawodnienie
Opis:Usuniecie/Zmniejszenie ceny tej wody/zrodełko na spawnie (watek poprzedni) Ps:Widac wyzsza administracja ma gdzies te watki 
Przydatność: Bardzo duża
Co wniosłaby ta sugestia:Gracze nie beda umierac i brak wydawania hajsu w błoto
Dobijemy 60+ repow do konca sierpnia? Licze na was : ) <3
[Obrazek: m2QQSvd.png]
  Odpowiedz
Jestem na tak,
Pisałem do Adexa z moją propozycją odnośnie automatu z wodą i napisał, że się zastanowi. Do teraz nic z tym nie jest zrobione
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.
  Odpowiedz
(21-08-2019, 11:38)Infernus napisał(a): Jestem na tak,
Pisałem do Adexa z moją propozycją odnośnie automatu z wodą i napisał, że się zastanowi. Do teraz nic z tym nie jest zrobione

Adex napisał na sb ze my tylko potrafimy narzekac i nic wiecej ...
  Odpowiedz
(21-08-2019, 11:40)Kati15 napisał(a):

No Ty kati to szczególnie xDD

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
(21-08-2019, 12:20)Adex napisał(a):
(21-08-2019, 11:40)Kati15 napisał(a):

No Ty kati to szczególnie xDD

Dzk ...
  Odpowiedz
Ja was nie rozumiem... Na początku (gdy jeszcze nie było głodu) wszyscy pisali propozycje o tym aby dodać głód oraz pragnienie. Jak już głód dodali to też się pojawiło parę propozycji odnośnie tego aby dodali pragnienie... A gdy już dodali to wszyscy chcą to usunąć, co z wami jest nie tak? xD
Lubie krakersy
  Odpowiedz
(21-08-2019, 13:12)Vitek575 napisał(a): Ja was nie rozumiem... Na początku (gdy jeszcze nie było głodu) wszyscy pisali propozycje o tym aby dodać głód oraz pragnienie. Jak już głód dodali to też się pojawiło parę propozycji odnośnie tego aby dodali pragnienie... A gdy już dodali to wszyscy chcą to usunąć, co z wami jest nie tak? xD

no no ja nie wiem xdd
Lekarz serwera EL2
                                           Buźka PA.

dobijemy 30 rep do końca sierpnia???  
  Odpowiedz
a @Kati15 napisała pod moją propozycją na nie mimo, że bardzo podobne tylko, że różni sie wodą do craftingu -_-

Odpowiedz
(21-08-2019, 13:38)xxzzuziekxx napisał(a): a @Kati15 napisała pod moją propozycją na nie mimo, że bardzo podobne tylko, że różni sie wodą do craftingu -_-

a mozesz podac link do tego watka ?
  Odpowiedz
(21-08-2019, 13:12)Vitek575 napisał(a): Ja was nie rozumiem... Na początku (gdy jeszcze nie było głodu) wszyscy pisali propozycje o tym aby dodać głód oraz pragnienie. Jak już głód dodali to też się pojawiło parę propozycji odnośnie tego aby dodali pragnienie... A gdy już dodali to wszyscy chcą to usunąć, co z wami jest nie tak? xD

Nie żeby usunąć ale żeby zmniejszyć cenę kub zrobić automat z wodą
Dobijemy 40 rep+ do końca września?
[Obrazek: 6txFGke.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości