Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] PVP
Nazwa: PVP
Opis: W mieście które @Adex wraz z ekipą budował (mini Czarnobyl) byłoby włączone PVP.
Przydatność:  Dusza! Lol?
Co wniosłaby ta sugestia: Przywrócone zostałoby ,,/warp pvp"
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
  Odpowiedz
na tag przydalo by sie czegoś takiego bo nie ma miejsca gdzie można było by się poklepać oprocz survi
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
Jestem na tak, można byłoby tam robić średniowieczne walki.
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
(22-08-2019, 09:39)Pacanowsky napisał(a): Jestem na tak, można byłoby tam robić średniowieczne walki.

Taaaa yhy..... Średniowieczne Walki w Czarnobylu tiaaaaaaa 100% scam 0% legit

A co do propozycji, to jestem na tak, możnaby było dodać spawner zombie, aby była taka apokaliptyczna atmosfera

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
ta, tera to jedynie na survivalu da się poklepać, a trudno kogoś tam wyczaić - taka arenka to git sprawa, a zdezelowane miasto akurat pasuje do bezprawia, które by charakteryzowało się m.in. dość częstymi walkami, więc no - nawet da się to wrzucić w realia real life, pomysł bomba
[Obrazek: EayHFIg.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości