Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Broń policyjna oraz nowa choroba
Nazwa: Broń policyjna oraz nowa choroba
Opis: Dzisiaj tak sobie jem śniadanko, i sobie myślę, co by można było wprowadzić do policji. I tak sobie myślę, myślę, i mi przyszła jedna rzecz do głowy. Do lekarzy po części się to również odnosi. A mianowicie broń policyjna. Każdy policjant posiadałby na służbie broń palną/tazer. Ową broń używałby podczas pościgów. Jeśli dany gracz jest sprawdzany, a będzie uciekał, taki policjant wtedy strzela do niego czy pistoletem, czy wcześniej wspomnianym tazerem (paralizatorem). Gdy taki gracz zostanie postrzelony, graczowi, który został postrzelony wyświetli się komunikat np. "Zostałeś postrzelony przez policjanta". Załóżmy: policjant kapi2299 postrzelił gracza vigorp. I wtedy graczowi vigorp wyświetla się komunikat "Zostałeś postrzelony przez policjanta kapi2299", a policjantowi, który strzelał (w tym przypadku kapi2299), wyświetli się komunikat "Postrzeliłeś gracza vigorp". Taki gracz dostałby spowolnienie i musiałby się udać do lekarza, aby ten go uleczył. I tutaj nowa choroba, ale to za chwilę. Po uleczeniu policjant odegrałby stosowne RP (RolePlay) i poszedłby do więzienia/dostał mandat. Przebieg wyglądałby tak: Gracz ucieka, po czym policjant do niego strzela. Gracz dostaje spowolnienie oraz chorobę (więcej info poniżej), po czym udaje się do lekarza na leczenie i dostaje więzienie/mandat.
Teraz wspomniana przeze mnie wyżej choroba. Po strzeleniu gracz dostawałby chorobę o nazwie np. "Rana postrzałowa" i narzucone byłyby efekty, jakie spowalniają maksymalnie gracza (jak można (nie wiem), to żeby gracz całkowicie się zatrzymał). Lekarz brałby taką osobę na specjalne leczenie i po wpisaniu odpowiedniej komendy, lub założeniu np. bandażu gracz musiałby odczekać np. 10 sekund na uleczenie (jako taki niby pobyt w szpitalu) i byłby wolny (od lekarza)
Przydatność: 10/10
Co wniosłaby ta sugestia: Policja by się nie nudziła tak bardzo na serwerze. Bo tak na prawdę siedzę po 5-7 godzin dziennie i nie mam co robić. Teraz akurat robię sklep, ale tak, to nie mam co robić i se latam po mapie nic nie robiąc. A lekarze mieliby co robić, bo jak jestem na serwerze, to aktywność lekarzy niekiedy też nie jest zadowalający. Policjantów niestety również.

Propozycja jest skierowana głównie do @dobekowski'ego oraz @kala15. Oczywiście pozostałych graczy także zapraszam do oceny propozycji Tongue
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
Jak napiszesz na to skrypt, lub plugin, to będę na Tak

Aktualnie; Neutral +++++++++

Powód;

+ Fajny pomysł
-/+ Trudny do realizacji
- Niektórzy nie umią odgrywać RP

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
(22-08-2019, 10:10)KQBA napisał(a): Jak napiszesz na to skrypt, lub plugin, to będę na Tak

Aktualnie; Neutral +++++++++

Powód;

+ Fajny pomysł
-/+ Trudny do realizacji
- Niektórzy nie umią odgrywać RP

No niestety trudny do realizacji
Gdyby był @xxdamixx to by to zrobił w mig xD
  Odpowiedz
Dodałbym jeszcze, żeby pałka policjanta mogła by uderzać i zadawać obrażenia (taki jak na patyk przystało). Przynajmniej byłaby do użytku ta pałka.

A tak w ogóle jestem na TAK

fajny pomysł i (może) jakaś nowość
puszczam nową nutę
jam raper a nie diler
wersami was zabije jak doświadczony killer - Lordix 2K19
  Odpowiedz
jakby to był paralizator, to ja bym to zrobił czasowe
bo np. jest pościg postrzelisz kogoś, nie ma lekarzy i co teraz ma zrobić gracz który nie może się cały czas ruszać?
[Obrazek: WPSTKjl.png]
    [Obrazek: T8Wv4L0.png]

"Kopałem drewno w kopalni" ~ @Dustus 2k19
  Odpowiedz
(22-08-2019, 10:34)HAGO1237 napisał(a): jakby to był paralizator, to ja bym to zrobił czasowe
bo np. jest pościg postrzelisz kogoś, nie ma lekarzy i co teraz ma zrobić gracz który nie może się cały czas ruszać?

Co do propozycji jestem na tak, lecz wprowadziłbym zmianę, którą @HAGO1237 opisał. Było by to przydatne oraz powiększyło by to roleplay.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
(22-08-2019, 10:34)HAGO1237 napisał(a): jakby to był paralizator, to ja bym to zrobił czasowe

Przy paralizatorze również też bym zrobił
Przy broni palnej w sumie też, bo racja, jak nie ma lekarza, to gracz nie będzie miał się u kogo uleczyć. Np. 20 sekund miałby narzucony efekt spowolnienia lub nie ruszania się
  Odpowiedz
Wyobraź sobie ze jest jeden lekarz, policjanci sobie postrzelają od tak, gracze beda specjalnie uciekac. Dodajmy do tego graczy ze zlamana nogą, potrzebujących płukania. Gracze są poirytowani czekaniem, zaczynają marudzić. Znając życie 35% napisze skarge na lekarza ze każe mu czekać
Jestem na nie z powodu zbędnego zamieszania które mogłoby sie zrobić po wprowadzeniu tego
Edit: Skoro aktywność lekarzy nie jest zadowalająca to jeszcze trzeba dopier*olić obowiązków jednemu czy dwóm lekarzom, w porywach trzem
Pisze z telefonu na szybko
"Premierzy wymieniają się jak skarpetki"
@Infernus 2k18
Niedostępny
  Odpowiedz
Mogę spróbować taki skrypt napisać...
[Obrazek: ZFqlmak.png]
  Odpowiedz
wprowadzcie coś takiego jak broń palna na serwer ogólnie do sklepu z bronią i będzie fajnie tylko jak taki gracz zaatakuje policjanta i policjant go złapie dostanie wyższy wyrok
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości