Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Usuniecie/ulatwienie regulaminu
Nazwa: Usuniecie podpunktu "Pisz w języku Polskim"
Opis: Dzisiaj na serwerze pojawił się Amerykanin. Pisze po Angielsku i dostaje za to kicki. Moim zdaniem, policja powinna sprawdzać czy ip jest Polskie, jeżeli jest Polskie to kickujemy, jeżeli zagraniczne to zostawiamy. To jest tak jakby Polak poszedł na zagraniczny serwer i pisał po Polsku 
Przydatność: Bardzo duża dla osób mieszkających za granicą
Co wniosłaby ta sugestia: gracze z za granicy nie musieliby dostawać kicka, a jakby się mu nromalnie wytłumaczyło, że to Polski serwer to by sam wyszedł, a nie wymuszać to kickiem

[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
No właśnie nie wiem jaki jest problem z innymi językami, doputy nikt nikogo nie obraża to może być
  Odpowiedz
Jestem na tak, skoro to amerykanin no to no wiadomo że policja nie powinna kickować ciągle. Na wielkie TAQ
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Teoretycznie nie powinni go kickować ale na 99.9% wydaje mi się że ktoś se jaja robił i próbował pisać po angielsku żeby pobawić się w tego "amerykanina"

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
(24-08-2019, 18:14)Adex napisał(a): Teoretycznie nie powinni go kickować ale na 99.9% wydaje mi się że ktoś se jaja robił i próbował pisać po angielsku żeby pobawić się w tego "amerykanina"

on już pisze po Angielsku od około 3h i najprawdopodobniej jego ip nie jest Polskie

[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
Jego IP jest polskie. Straw_pl to sprawdził. Nawet do mnie pisał cytuję "ja nie jestem polish".
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Typo nagle nauczył się polowe polskich słów xD
Typ trolluje i tyle
Smile Wink
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości