Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Forum] Zmiana w dawaniu punktów reputacji
Nazwa: Zmiana w dawaniu punktów reputacji (Opis niżej)
Opis: Wprowadzenie systemu przez który punkty reputacji, może dawać tylko Gracz, który ma minimum 50 postów
Przydatność: Duża
Co wniosłaby ta sugestia: Zmniejszyłaby się liczba Graczy, którzy założą konto na forum i już dają repy ludziom, a na forum nawet się nie wypowiadają

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
chyba w mybb sie nie da :/ ale dobry pomysl
(Ukryto)
  Odpowiedz
Pomysł nie jest głupi tylko nie wiem czy w obecnym systemie reputacji dałoby radę coś takiego zrobić

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Nie wiem, czy się da, czy nie, ja się na MyBB nie nie znam

Odpowiedz
Już takie coś pisałem i nie zostało rozpatrzone ani żaden wyższy administrator nawet na to nie spojrzał a na twoje od razu hmmm
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
  Odpowiedz
(27-08-2019, 20:50)Adex napisał(a): Pomysł nie jest głupi tylko nie wiem czy w obecnym systemie reputacji dałoby radę coś takiego zrobić

Jest to możliwe, kwestia dodania 1 rangi oraz zmienię nazwy podstawowej. Osoby powyżej 50 postów otrzymały by range stały gracz z permisją dawania punktów reputacji, a nowa osoba która wchodzi na forum dostaje range nowy gracz która nie ma dostępu do przyznawania reputacji. Jest to w 100% możliwe. Jak będzie trzeba mogę pomóc przy zrealizowaniu tego.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
(27-08-2019, 21:44)LordMaticior2 napisał(a): Już takie coś pisałem i nie zostało rozpatrzone ani żaden wyższy administrator nawet na to nie spojrzał a na twoje od razu hmmm
Ty pisałeś propozycje taką samą jak moja, tylko twoja działała na tym, że dopiero po paru godzinach można oceniać Graczy, a tu chodzi o posty....

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości