Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Nowy kanał
Nazwa: Nowy kanał na serwerze
Opis: Ostatnio zdarzało się wiele sytuacji z @Dustus'em (99% wie, o co chodzi). Ale przejdźmy do rzeczy. Na serwerze powstałby nowy kanał. Tak jak jest np. /kanal vip, /kanal policja, itp. to powstałby np. /kanal kosciol. Na czym by to polegało. Niektóre osoby, które grają na serwerze nie są katolikami. Zdaję sobie również sprawę z Tego, że niektórzy mogą być ateistami (nie wyznają żadnej wiary), i ja nic do nich nie mam. I na tym kanale byłyby odprawiane msze święte. Widok na kanał miałby każdy, kto w tym kanale jest. I byłby to kanał głównie do odprawiania mszy. Sam jestem katolikiem i osobiście nie chciałbym, żeby na chacie globalnym byłyby odprawiane msze np. z kościoła ewangelickiego. To teraz postawmy się na miejscu tych osób. Czy oni by chcieli, żeby na chacie globalnym były odprawiane msze święte z innego kościoła? No nie.
Przydatność: 10/10
Co wniosłaby ta sugestia: Głównie to, że osoby z innej wiary nie miałyby wątów o to, że ktoś "odprawia" mszę na chacie globalnym. Resztę opisałem wyżej.
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
no fajny pomysł fajny
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
  Odpowiedz
Oby zostało to dodane bo np jeśli ktoś jest pierwszy raz na serverze to może zobaczyć jak wygląda praca np policjanta lub lekarza.
Weteran EL2 bez rangi weteran Sad 
  Odpowiedz
uważam iż nie powinniśmy mieszać religii do gry jak i odprawiać msze święte na serwerze w grze minecraft... to jest co najmniej dziwne, żeby nie użyć tutaj słowa chore. dotyczy się to również forum, sam jestem wierzący aczkolwiek nie chciałbym zobaczyć tu podziałów ze względu na wyznanie, ktoś może być islamistą (ma do tego prawo) wchodzi na serwer i widzi katolicką msze świętą... średnio....
  Odpowiedz
(29-08-2019, 12:04)dobekowski napisał(a): uważam iż nie powinniśmy mieszać religii do gry jak i odprawiać msze święte na serwerze w grze minecraft... to jest co najmniej dziwne, żeby nie użyć tutaj słowa chore. dotyczy się to również forum, sam jestem wierzący aczkolwiek nie chciałbym zobaczyć tu podziałów ze względu na wyznanie, ktoś może być islamistą (ma do tego prawo) wchodzi na serwer i widzi katolicką msze świętą... średnio....

Dlatego napisałem tą propozycję. Na starcie każdemu graczowi by się wyświetlało, że ta komenda jest np. od odprawiania katolickich mszy świętych, a normalny gracz, który nie jest w kanale nie widziałby wiadomości na niej pisanych
dobekowski napisał 29-08-2019, 12:11:
ale w ogóle chodzi o odprawianie mszy świętych w minecrafcie, co to za bzdury?!?! jak ktoś chce uczestniczyć w mszy świętej to niech idzie do kościoła, mam pewne wątpliwości czy bóg to popiera gdyż osoba która takową "msze" odprawia podszywia się pod księdza, robienie mszy jakiejkolwiek religii na tym serwerze powinno być zakazane
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
(29-08-2019, 12:07)Risky2405 napisał(a):
(29-08-2019, 12:04)dobekowski napisał(a): uważam iż nie powinniśmy mieszać religii do gry jak i odprawiać msze święte na serwerze w grze minecraft... to jest co najmniej dziwne, żeby nie użyć tutaj słowa chore. dotyczy się to również forum, sam jestem wierzący aczkolwiek nie chciałbym zobaczyć tu podziałów ze względu na wyznanie, ktoś może być islamistą (ma do tego prawo) wchodzi na serwer i widzi katolicką msze świętą... średnio....

Dlatego napisałem tą propozycję. Na starcie każdemu graczowi by się wyświetlało, że ta komenda jest np. od odprawiania katolickich mszy świętych, a normalny gracz, który nie jest w kanale nie widziałby wiadomości na niej pisanych

Notka @dobekowski'ego jest wyjaśnieniem całej sytuacji oraz jego post. Też wierzę w Boga i jestem katolikiem. Ale na serwerze to już jest przesada. Po pierwsze nikt z tych osób nie jest księdzem. Po drugie każdy ma prawo do wyznawania innej religii.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Z całym szacunkiem, ale propozycja nie ma większego sensu, a do @Dustus'a, to on nawet nie jest "Oficjalnym" Księdzem Serwerowym!

Gdyby Ksiądz był bardziej większą rangą, to propozycja miałaby dość duży sens

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości