Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy - Podanie [NICK]
1) nick :Rafixen

2) wiek: 15

3) imię :Antoni 

4) od kiedy grasz na naszym serwerze: ok 1miesiąc

5) Znajomość komend podstawowych: (5-10) 

6) Znajomość komend World Edit'a: (3/10) nie używam go tak często

7) Czy posiadasz Teamspeak3? (Tak/Nie) nie

8)  czy umiesz pracować w zespole  (Tak/nie) jak najbardziej 

9) jak ocenisz swoje umiejętności budowy: dobrze jakbym miał ocenić to  8.7/10 

10). Coś o sobie: (opisz się minimum 3 zdania)
Nazywam się Antoni mam 15 lat lubię grać w  minecraft. 
Idę do liceum plastyczne-architektonicznego że względu na moje zdolności jakie dostałem. 
Może głupio to zabrzmi ale budujemy z kumplami domek na działce z płyt wiórowych i belek. 

11)  Ile czasu dziennie możesz grać na serwerze? : dziennie nie jestem pewny bo mam naukę więc no jak będe grał to 2-3-4 h dziennie zależy. 

12) Czy dostałeś kiedyś bana? : (Jak tak to za co?) dostałem za wyjście z więzienia bo mnie wywalił z serwera a jak wszedłem to pisała że mam bana. 

13) link/zdjęcia autorskich budowli: niestety wszyztkiego światy jakie miałem są na starym kąpie i nie mam dostępu do nich bo to jest teraz mojej siory a ona usuneł minecraft u siebie więc nie mam ich. A i tak nie wiem jak to zrobić z tym zdjęciem a miałem takie ładne budowle.. Sorki?
[Obrazek: sKHaOJT.png]

Przykro nam lecz twoje podanie zostało odrzucone.
Powód:
- brak ts3
- brak zdjęć budowli
- zły wzór podania
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości