Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Bronie
Nazwa: Bronie 
Opis: Witam, przychodzę z propozycją aby przywrócić bronie, polegało by to na tym że dostęp do broni byłby powszechny i mógłby go zdobyć każdy ale  aby móc mieć faktyczny dostęp do broni, osoba ubiegająca się musiałaby złożyć wniosek pod specjalnym wątkiem na forum w którym rozpatrywane by było czy dana osoba po otrzymaniu broni nie pójdzie i np. nie będzie strzelać do każdego o byle co, taka osoba musiałaby spełniać np. takie warunki jak: czas gry na serwerze (ustalony) ustalony staż gry na serwerze aby np. taka osoba co wczoraj sie zarejestrowała nie będzie na drugi dzień strzelać do wszystkich. można by było również stworzyć wątek z wszystkimi osobami które takową broń posiadają, można by również dodać kary za np. strzelanie do wszystkich bez celu,przykładowo: 2 tygodnie ban i dożywotni zakaz posiadania broni. w przypadku gdy ktoś zostałby zastrzelony to ta osoba nie traciłaby itemków a consola np. z automatu banowałaby na np. 30 minut (czas odrodzenia, jeżeli da sie cos takiego zrobić) ze swojej strony policja również miałaby otrzymać broń, zrobiłbym specjalne szkolenia jak i wątek na forum z sytuacjami w których takowa broń zostałaby użyta: w skrócie: 
- Jeżeli ktoś chciałby broń, składa wniosek, jeżeli zostanie przyjęty, może on takową broń kupić w sklepie na serwerze które zostałyby stworzone.
- za bez celowe strzelanie do siebie nawzajem lub bez sensowne straszenie bronią, np. ban 14dni i zakaz posiadania broni dożywotni, (jeżeli by się dało, zrobić tak aby po zakupie ta broń była w eq gracza na stałe, aby nie dawał jej komuś innemu)
- można byłoby tworzyć przeróżne akcje- napady na bank, porwania, zabójstwa, itp itd...
Przydatność: no nawet nawet
Co wniosłaby ta sugestia:
-większe RP
- na pewno więcej graczy, (np. takie filmiki na yt w wykonaniu adexa z napadami na bank)

Generalnie to według mnie sam zamysł jest dobry, aczkolwiek nie wiem czy wszystko to, co napisałem jest możliwe do realizacji, z niektórymi moimi punktami tej propozycji mogłyby być problemy, Czekam na opinię @Adex na ten temat i czy w ogóle jest to do zrobienia.

Pozdrawiam, Komendant @dobekowski

P.S korzystając z okazji odsyłam do innych propozycji które w teorii
nie zostały jeszcze rozstrzygnięte:
  Odpowiedz
Ogólnie pomysł ciekawy ale brakuje mi tutaj Gangów jak były kiedyś.

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

Odpowiedz
Propozycja fajna a do kitu dla frakcji policyjnej można by było dodać np. Broń jaka się posługuja w prawdziwym życiu.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Ogólnie pomysł mi się podoba. Powiedz mi tylko w jakiej sytuacji i kiedy mogliby zastosować broń gracze ją posiadający
Po twojej odpowiedzi na moje pytanie tym bardziej jestem za jej wprowadzeniem
dobekowski napisał 29-08-2019, 23:14:
no można by było robić napady , którymi potem zajmowała by się policja, w przypadku gdy ktoś dobrze odegrał, miałby prawo np. wtedy wyciągnąć tą broń i zagrozić, policja mialaby wtedy bardzoo dużo roboty, na pewno powstałaby oddzielna jednostka, ale poradzilibyśmy sobie.
"Premierzy wymieniają się jak skarpetki"
@Infernus 2k18
Niedostępny
  Odpowiedz
Bronie miały by sens jeżeli by raniły gracza czy dodawały jakieś obrażenia
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
Może że osoba postrzelona nie mogłaby się ruszać w ogóle przez 5min i na czacie byłby komunikat 'zostałeś postrzelony, odczekaj 5min aby odrodzic się w szpitalu lub wezwij medyków'
  Odpowiedz
średni pomysł mało komu chciałoby się bawić w tyle skryptów itp ... (GTA z Minecrafta nie zrobisz)
Weteran EasyLife2!
Szkoda że ma męża bo z niej "zgrabne piksele" ~Adex 2k19 xD
  Odpowiedz
Przesadzasz jeśli chodzi o reallife. Bronie były są git ale reszta propozycji to przesada.
Minecraft to nie FiveM
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości