Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [NICK]
1. Imię:Olek
2. Nick:strobenn251
3. Wiek:25 czerwca 2007 ,12 lat (Wiem , że Urzędnik jest od 13 ale mam nadzieję , że zrobicie dla mnie wyjątek).
4. Od kiedy grasz na serwerze?:Od 5 miesięcy
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań)Cześć nazywam się Olek mieszkam w Szczecinie i mam 12 lat.W tym roku szkolnym idę do 7 klasy podstawówki.Jestem miły,zabawny,ale czasami się denerwuje.Moje hobby to youtube programowanie i rożne rzeczy tak jak mówiłem na komputerze.Lubię grać w siatkówkę i piłkę nożną.Gram w minecraft od 3 lat.Bardzo lubię lekcje informatyki.Mój ulubiony styl to krótkie niebieskie spodenki kolorowa koszulka i czapka.
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Ponieważ jestem bardzo miły tak jak napisałem oraz trudno mnie zdenerwować oraz szybko odpisuje na wszystkie wiadomości.
7. Zainteresowania:Youtube,programowanie ogólnie na komputerze rzeczy.
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) :7/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?)Nigdy.
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer?Podczas wakacji od 4 do 6h podczas szkoły od 2 do 3h.
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon:Posiadam i ts i sprawny mikrofon w słuchawkach.
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie):Tak ,wiem jak przyjmować urzędników.
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie):Zapoznałem się.
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie):Tak,zapoznałem się , a gdybym zapomniał to i tak mam ss opisu.
15.CV:https://imgur.com/a/PbgpkJU.
Na Nie.

Dlaczego?
- Błędy Ortograficzne
- Jak ma się 12 lat to się idzie do 6 klasy. Chyba że poszedłeś jako 6 latek.
- Błędy w interpunkach
- NoName nikt tu cię nie zna.
- Kłamanie od kiedy grasz. Tutaj coś innego jest napisane i na minecraft.
[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Pytanie dotyczące Urzędu itp.? Zapraszam kontakt PV
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Post został przeniesiony do Kosza!
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości