Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[03.09.2019] Event KARAOKE - Główna nagroda 100k!!!

KONKURS KARAOKE - 7.09.2019 (Sobota)

Organizatorzy: @shedervn @Romet 
GODZINA POJAWI SIĘ OKOŁO 21!!!
Pragnę poinformować, że w sobotę 7.09.2019 zostanie zorganizowany konkurs karaoke 

Do wygrania będą następujące nagrody:

1 miejsce - 100k PLN, Apartament na górnym/dolnym piętrze (umeblowany), oraz 20beaconów

2 miejsce - 40k PLN, 10 beaconów

3 miejsce - 20k PLN, 5 beaconów

Wzór na zapis:
NICK - MUZYKA DO ŚPIEWANIA (Jeżeli nie znajdę wersji karaoke, zostanie włączona wersja ze słowami)

Jeżeli ktoś zgłosi się i nie przyjdzie na event, bez wcześniejszego uprzedzenia grozi CAŁKOWITĄ DYSKWALIFIKACJĄ W NASTĘPNYCH EVENTACH
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
Kavaqu -  Ania Karwan - Głupcy albo Roksana Węgiel Żyj
Koffam
  Odpowiedz
Dodam, że całość jest tylko zabawą. Nawet nie wyobrażam sobie wyzywania, poniżania ani wyśmiewania.
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
(03-09-2019, 20:09)shedervn napisał(a): Dodam, że całość jest tylko zabawą. Nawet nie wyobrażam sobie wyzywania, poniżania ani wyśmiewania.

Mi będą klaskać
Koffam
  Odpowiedz
Nick - Pazdikson2000 - TYMEK - KŁAPIĄ GĘBĄ FIT. QRY, FLEXLIKEKEV (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM)

Będę dopiero wieczorem, koło 18/19
Jakieś sprawy ? Pisz PW !
Niedostępny
  Odpowiedz
(03-09-2019, 20:17)Pazdikson2000 napisał(a): Nick - Pazdikson2000 - TYMEK - KŁAPIĄ GĘBĄ FIT. QRY, FLEXLIKEKEV (PROD BY MICHAŁ GRACZYK & FANTØM)

Będę dopiero wieczorem, koło 18/19

boze tak przyjde ciebie posłuchać xDDD

Odpowiedz
MaciejTVelo Łydka Grubasa Rapapara xD
[Lekarz] MaciejTVelo Zobaczmy kto jest na ts3 . O @XXXKondziu jest
[Mój Brat xD] Igor O jest @XXXKondziu . To na co czekasz trytkaj do niego 
  Odpowiedz
Duet Lidka340 i NiftyPL
Piosenka: Ronnie Ferrari - ONA BY TAK CHCIAŁA
[Obrazek: skgLY8j.png]
  Odpowiedz
Jeżeli będzie dużo osób chętnych, możliwe że za 1 miejsce będzie również ikonka na ts3
JD COMPANY
Niedostępny
  Odpowiedz
Bym tam zrobił wixe ale nie mogę bo kompa mam zepsutego, dam komuś z 20k jak ktoś zaśpiewa coś ode mnie hehe
I powodzenia wszystkim
[Obrazek: c4VujkX.png]
jak pomogłem to daj rep plz
Brakuje mi 11(bo mnie oscamowali) aby wbić do topki :/
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości