Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Lekarza - OTWARTA
Exclamation 

REKRUTACJA NA LEKARZA - OTWARTA

3 września 2019r
Rekrutacja na Lekarza zostaje otwarta.

Osobom chętnym przypominam o obowiązku zapoznania się przede wszystkim z podpiętymi wątkami w dziale rekrutacyjnym.

Powodzenia!
(wyniki I etapów będą podawane w piątki)

[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
Dzień Dobry, chciałbym rangę Lekarz <RECEPCIONISTA I LEKARZ ZABIEGOWY> Mam 15 lat moim marzeniem jest ranga Lekarz na severze.
Myślę że się przyjmę DOBREGO DNIA Nick w grze {serwerze} ArtelPLL
  Odpowiedz
1. Wiek 13+ (są wyjątki). Mam 13

2. Posiadanie TeamSpeak 3 wraz ze sprawnym mikrofonem. Oczywiście posiadam

3. Nie znajdowanie się na czarnej liście. Nie byłem nigdy

4. Brak konfliktów z obecnym ordynatorem. Ja lubię kale mam nadzieję że ona mnie Smile

5. Brak ujemnych punktów reputacji. Mam wszystkie pozytywne

6. Staż na serwerze minimum 2 tygodnie. Jestem 2,5MSC

7. Dobra / neutaralna opinia wśród graczy, jak i zarówno u obecnych lekarzy. Znam się dobrze z PacanowskyYT ja go lubie on mnie lubi i chyba wszyscy Smile

8. Dobra aktywność (pn-cz minimum 1,5h dziennie, pt-nd minimum 2h dziennie). Spędzam nawet nieraz 4-5H

9. Umiejętność RolePlay. Gram na serwerze RolePlay nawet w GTA 5 interesuję się RP od roku i wiem jak to się robi

10. Ortografia na poziomie podstawowym. Proste miałem pierwsze miejsce z ortografii w 3klasie Big Grin

11. Zapoznanie się z regulaminem lekarskim oraz obowiązkami lekarskimi. Tak Zapoznałem się.
  Odpowiedz
Dzień Dobry, chciałbym rangę Lekarz <FARMACEUTA> Mam 12 lat i chętnie chciał bym być lekarzem Myślę że się przyjmę DOBREGO DNIA Nick na serwerze ReQiu12K
  Odpowiedz
Wink 
(04-09-2019, 00:47)kala15 napisał(a):
witam mam 17 lat bardzo bym chciał zostać lekarzem bardzo szybko się uczę a poza tym to moje marzenie niestety nie mam mikrofonu i mam dyzgrafie mam nadzieję że to nie przeszkadza pozdrawiam bar987654321

REKRUTACJA NA LEKARZA - OTWARTA

3 września 2019r
Rekrutacja na Lekarza zostaje otwarta.

Osobom chętnym przypominam o obowiązku zapoznania się przede wszystkim z podpiętymi wątkami w dziale rekrutacyjnym.

Powodzenia!
(wyniki I etapów będą podawane w piątki)

Odpowiedz
1. Wiek 13+ (są wyjątki). Mam 14,5 Smile

2. Posiadanie TeamSpeak 3 wraz ze sprawnym mikrofonem. Tak Posiadam TS3 Oraz Sprawny Mikrofon

3. Nie znajdowanie się na czarnej liście. Nigdy nie byłem, jak narazię nie planuje

4. Brak konfliktów z obecnym ordynatorem. Jasne,nie mam powodów do nie lubienia

5. Brak ujemnych punktów reputacji. Wszystkie Pozytywne

6. Staż na serwerze minimum 2 tygodnie. Około 2 miesiące

7. Dobra / neutaralna opinia wśród graczy, jak i zarówno u obecnych lekarzy. Oczywiście, Znam niektórych lekarzy

8. Dobra aktywność (pn-cz minimum 1,5h dziennie, pt-nd minimum 2h dziennie). Mniej więcej 7h

9. Umiejętność RolePlay. Gta 5 Posiadam Więc żadny problem

10. Ortografia na poziomie podstawowym. Myślę że 9/10

11. Zapoznanie się z regulaminem lekarskim oraz obowiązkami lekarskimi. Zapoznałem się Smile
  Odpowiedz
chciałem zostać lekarzem na tym serwerze poniewarz nienudziło mi sie i pomugł bym
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości