Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [Patryczek118]
1.Nick: KsamiX
2.Nick członka administracji na którego składamy skargę: @Patryczek118
3.Data oraz godzina zdarzenia: 20:30 04-09-2019
4.Opis sytuacji: Budowniczy na początku wyrzuca osoby które używają /me do np. Reklamowaniu Firmy lub wyrzuca za zbiórki do 20k, lecz sam dał popis swojej inteligencji pisząc wiadomość o tym, żeby tego nie robić na /me
5.Dowody (Screeny/ Najlepiej film): https://imgur.com/a/xzWtFmz
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
Po 1 napisałeś tylko ty na me reklamę firmy.
Po 2 Tego żebrania o 400k nie zauważyłem.
Po 3 napisałem niechcący na me, bo chciałem dać kicka osobie która żebrała o 400k.

Skarga jak dla mnie bezsensu...
[Obrazek: xj5oS4c.png]
Według mnie wogóle budowniczy powinien się zająć budowaniem, a nie innymi sprawami, bo przecież na tę rangę aplikował.
Gdy nie było policjanta to rozumiem.
Neutral

† Veni Creator Spiritus 

(04-09-2019, 21:58)Dustus napisał(a): Według mnie wogóle budowniczy powinien się zająć budowaniem, a nie innymi sprawami, bo przecież na tę rangę aplikował.
Neutral

Właśnie wtedy co ich kickowałem nie było policjanta Wink
(04-09-2019, 22:00)Patryczek118 napisał(a):
(04-09-2019, 21:58)Dustus napisał(a): Według mnie wogóle budowniczy powinien się zająć budowaniem, a nie innymi sprawami, bo przecież na tę rangę aplikował.
Neutral

Lidka340 Tongue
KsamiX zakupił rangę: uVip

Dobra, to teraz szybko na e-maila pousuwać potwierdzenia żeby starzy się nie skapneli XD ~ KsamiX 2k19

Serio @Adex!? ,,Kurw*" jako przecinek? ~ @Yuki 2k18
(04-09-2019, 22:27)KsamiX napisał(a):
(04-09-2019, 22:00)Patryczek118 napisał(a):
Neutral

Lidka340 Tongue
Możliwe że była, ale na v, albo po prostu nie widziałem jej na tabie, ale i tak napisałeś to, a ja ci dałem kicka po chwili więc lidka mogła interweniować przez tą chwilę.
Ja dziś parę razy dałam kicka nawet jak było 2 policjantów (żaden nie reagował) i co? też na mnie skargę napiszesz? Budowniczy jest członkiem administracji i ma prawo do banowania oraz kickowania, gdy widzi łamanie regulaminu. Serio będziesz wojnę o kicka prowadził?
[Obrazek: SH5fFPJ.png]

Skarga Odrzucona!

Możliwe powody odrzucenia skargi:
- Brak dowodów.
- Dowody są niewystarczające.
- Skarga jest bez sensu.
- Administracja uznała że osoba na którą składasz skargę jest niewinna.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości