Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[03.09.2019] Event KARAOKE - Główna nagroda 100k!!!

KONKURS KARAOKE - 7.09.2019 (Sobota) - Zapisane osoby

Na dole są zapisane osoby, które biorą udział w śpiewaniu karaoke. Przypominam, że nieuzasadniona nieobecność na evencie wnioskuje czarną listę w innych eventach organizowanych przeze mnie. Osoby, które nie chcą śpiewać, mogą w każdej chwili zrezygnować.

Osoby zapisane, wraz z piosenkami:
- @KavaQ - Ania Karwan - Głupcy, Roksana Wegiel - żyj (do wybrania jutro na evencie, mam 2 wersje)
- @Pazdzikson2000 - TYMEK - KŁAPIĄ GĘBĄ ft.FIT Piosenka jest ze słowami (nie karaoke, nie ma karaoke)
- @MaciejTVelo ŁYDKA GRUBASA - Rapapara
- Duo @Lidka340, @NiftyPL - Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
- @JakubiX2008 - Marcin Malczyński - Dres jest mój (Parodia Ed Sheeran - Shape Of You) 
- @AdexMiyaGi- Колибри, albo NOWATOR - Z Lewa Do prawa (Do wybrania na evencie, mam 2 piosenki)
- @Patryczek118 - Kaczuszki (Wersja Karaoke, powodzenia) 

Proszę napisać pod wątkiem czy będziecie, oraz chętnych zapraszam do napisania podania pod tym linkiem:
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=39021&page=2

Miłego dnia, Zapraszam wszystkich jutro na TeamSpeak3 o godzinie 19:00 na pokaz Karaoke Smile

DO KONKURSU MOZNA SIE ZGLASZAC DO JUTRA DO EVENTU!!
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
Rapapara miała ryja jak koparaa
[Obrazek: 4QQxqx.gif]
Czy uda się wbić 35 rep+ do końca marca ?
  Odpowiedz
Będę I 2 piosenka
Koffam
  Odpowiedz
Raczej będę, jak nie to napiszę do cb na pv
Dwoma ręcoma - @PlukinsonekPL 2k19
  Odpowiedz
Z chęcią wbiłbym posłuchać Patryczka i Macieja xD
Dobijemy 80 repek +, do końca Października?
Wierzę w was!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości