Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na egzaminatora[sitsu]
1. Nick: sitsu
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 17
4. Coś o sobie?: Cześć! Nazywa się Patryk i mam 17 lat. Kilka dni temu skończyłem edukacje po przez wypisanie się ze szkoły jutro 10/09/2019 zaczynam swój pierwszy dzień pracy. Jestem urzędnikiem już jakiś czas. Jestem zawsze ciekawy jak wygląda świat w innej pracy dlatego chce spróbować swoich sił jako Urzędnik a zarazem Egzaminator ! Na co dzień pracuje jako mechanik samochodowy. Staram się pomagać wielu osobą na serwerze krótko mówiąc jestem pomocy w wielu aspektach. Będę starał się pracować bardzo często jeżeli zostanę przyjęty do tej pracy bo przecież każdy człowiek jest stworzony do pracy.
5. Czy jesteś zapoznany z potrzebnymi wątkami?: Tak
6. Czy zdajesz sobię sprawę, że Opiekun może odrzucić twoje podanie bez podania przyczyny?: Zdaje sobie z tego sprawę
7. Opowiedz krótko, na czym polega praca Egzaminatora?: Praca egzaminatora polega na tym ze wyrabia się dokumenty tak zwane ,,prawo jazdy,, aby gracz mógł legalnie poruszać się po jezdni oraz liczne przeglądy pojazdu oraz rejestracja.
8. Czy znasz i spełniasz wszystkie wymagania potrzebne na rangę Egzaminatora?: Tak
9. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?! Tak
10. Dlaczego ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem urzędnikiem i chce spróbować czegoś nowego w mojej pracy
11. Czy potrafisz odgrywać RolePlay?: Tak jestem urzędnikiem + doskonale go 2 letnim stażem w mta rp
12. Podaj swoje wady i zalety: Zalety: Miły,Rozmowy,Pomocny Wady: Przeklinam 
13. Czy jesteś aktywny?: Tak
14. Zainteresowania: Lubię grać w gry różnego typu,uprawiam wiele sportów,komunikacja z innymi.
[Obrazek: RZu5Rgl.png]
na TAK
-spotykam na serwerze
-można pogadać
jam raper a nie diler
wersami was zabije jak doświadczony killer - Lordix 2K19
Myśle że sie nadajesz
+Rozpisane
+Zawsze cie widze
itp
[Obrazek: giphy.gif]
Z ostatnią aktywnością to nie wiem .............
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny
+wiek
+rozpisane
+staż
+TS3

Na tak !
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: U6ZBARe.png]
Zgłoś się do mnie lub do @Lordix
w celu rekrutacji!
Dobijemy 40 rep+ do końca września?