Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie lizueq
1. Nick:lizueq
2. Imię:Olaf
3. Wiek:13
4. Ile już grasz na serwerze?:2tygodnie 3 dzi coś takiego
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co):najwyżej kickiem bo chciałem zobaczyć jak napisasć coś na HANDLU
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza:czytałem aż muzyke wyłączyłem
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?:jasne
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?):poniedziałek - piątek min. 1 godz a weekend to sobota ok. 2h a niedziela morze być nawet wogule nie odwiedzana, ale postaram się z aktywnością w niedziele
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań):Jestem Olaf lubię bawić się z moim kotem który niestety śpi 2/3 dnia. Nie lubię polskiego i matmy natomiast lubię angielski.Czasami pójdę z kolegami na poxy czyli pokemony i przy okazji załapać trochę świeżego powietrza. Teraz powiem o swoich minusach -mam wywalone na biologie i  nie znam pewnie a ni jednej komórki, piszę to bo w końcu lekarz musi znać jakieś tam komórki. Ale na szczęście moimi plusami jest to że znam wszystkie komendy na lekarzu i będę często aktywny na serwerze (według mnie). I najważniejszym plusem jest to,że nie przepadam za wyzywaniem w internecie , no chyba ,że z kolegą.
10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?:myśle że tak bo kwit mam nadzieję będzie sie zgadzał  i nie będę dorabiał w godzinach pracy.
11. Dlaczego akurat TY?:no jest pewnie wielu chętnych i ja też jestem w nich a każdy może przejść więc według mnie każdy ma szansę
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?:ponieważ lekarz jest potrzebny na już np:złamanie nogi (wziąść bandaż i wcisnąć PPM na obywatela) i wtedy trzeba szybko działać i jest pewnie dużo roboty , a na urzędniku nie trzeba się spieszyć a na policjancie nie chciało by mi sie ganiać za podejrzanym , więc zostawiam robotę policjanta w recę specjalistów . I ja nie widze siebie na policjancie czy urzędniku ,tylko na lekarzu, chciałbym być lekarzem bo jest tam dużo sytuacji rp do odegrania.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości