Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pernamenta czarna lista
@SelwestTM otrzymuje permamenta czarną listę urzędu z powodu obrażania Zastępcy Premiera od "ZUL SPOD BIEDRONKI"

Życzę powodzenia w dalszej karierze.
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny
  Odpowiedz
Nie chce nic mówić ale to aż tak obraźliwe nie jest
Koffam
  Odpowiedz
(11-09-2019, 14:56)KavaQ napisał(a): Nie chce nic mówić ale to aż tak obraźliwe nie jest

Dokładnej napisał że zachowuje się jak żul spod biedronki a ja nie będę porównywania mnie od żuli gdy osobiście sam utrzymuje moja najbliższą rodzinę ( Dziecko oraz narzeczona)
Niedostępny
  Odpowiedz
XD ja ciebie nie obraziłem jak chcesz to pszewine shotbox i zrobię są z twoimi chamskimi odzywkami 

OGAR WIEM ŻE NIE MASZ POWODU I PRÓBUJESZ COŚ WYMYŚLIĆ ALE OGARNIJ SIĘ I PRZESTAŃ !!!!

A zrobię ss bo pewnie usuniesz bo nie chcesz się przyznać
  Odpowiedz
(11-09-2019, 15:37)SelwestTM napisał(a): XD ja ciebie nie obraziłem jak chcesz to pszewine shotbox i zrobię są z twoimi chamskimi odzywkami 

OGAR WIEM ŻE NIE MASZ POWODU I PRÓBUJESZ COŚ WYMYŚLIĆ ALE OGARNIJ SIĘ I PRZESTAŃ !!!!

A zrobię ss bo pewnie usuniesz bo nie chcesz się przyznać

ile ty masz lat? 10? a on ma 18 Wink nie pszewnie a przewine XDD
Pomysłowa Sygnatura
  Odpowiedz
Pazdikson ja nie wyzywam ciebie od żuli tyko twoje zachowanie ŁAAAŁ I NIE KLINIK BO TO NIE ŁADNIE
  Odpowiedz
No i dobrze sam sobie zaszkodził, a @SelwestTM nie musiał wyrażać swojej opini Smile
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
(11-09-2019, 15:42)SelwestTM napisał(a): Pazdikson ja nie wyzywam ciebie od żuli tyko twoje zachowanie ŁAAAŁ I NIE KLINIK BO TO NIE ŁADNIE

Przewin wtedy SB i ssy mi wyślij Smile bo ja nie przypominam sobie żadnej akcji że byłem a kurwa ze mnie porównywać do żula to jest w chuj lekka przesada

Moje zachowanie jest takie jakie powinno być, jeszcze żadna normalna osoba mi nie zarzuciła że źle się zachowuje

Wiem że przeklinanie jest nie ładna rzeczą ale zdenerwowałem się że mnie tak do niskiego poziomu porównujesz

Wiem że przeklinanie jest nie ładna rzeczą ale zdenerwowałem się że mnie tak do niskiego poziomu porównujesz
Niedostępny
  Odpowiedz
@SelwestTM najlepiej to się od niego odwal bo i tak już reputację masz zwaloną.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Dokładnie @Spakery . @SelwestTM Teraz sobie tylko sam szkodzisz i jeszcze nie wiesz dlaczego właściwie nie masz dobrej reputacji.
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Pytanie dotyczące Urzędu itp.? Zapraszam kontakt PV
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości