Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pernamenta czarna lista
Uuu, ale nie przesada trochę

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz
(11-09-2019, 16:37)PlukinsonekPL napisał(a): Dokładnie @Spakery . @SelwestTM Teraz sobie tylko sam szkodzisz i jeszcze nie wiesz dlaczego właściwie nie masz dobrej reputacji.

Respect+. Sam dobrze wiesz Selwest że twoje zachowanie jest karygodne. Wiele razy obrażałeś, łamałeś prawo cywilne oraz prawne mowa tu o serwerze rzecz jasna. Dodatkowo wiele banów i sporów które nigdy nie skończyły się sukcesem. A -15 punktów reputacji wynika z twojego zachowania. Gdybyś się poprawił może byś miał szansę na wiele plusów, ale widzę że masz wielka niechęć do tego. Tylko później się nie tłumacz że nikt ciebie nie lubi za nic bo dobrze wiesz że masz wiele argumentów które sprzyjają ocenie naganne.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
https://imgur.com/a/xgyiyA6
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny
  Odpowiedz
ale ty masz problemy chłopie... lecz sie
[Obrazek: L8NKOW.gif]
  Odpowiedz
(11-09-2019, 22:01)RedIWedI napisał(a): ale ty masz problemy chłopie... lecz sie

Ze ja ?
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny
  Odpowiedz
(12-09-2019, 07:38)Pazdikson2000 napisał(a):
(11-09-2019, 22:01)RedIWedI napisał(a): ale ty masz problemy chłopie... lecz sie

Ze ja ?

chodziło pewnie o tamtego

Nic ni ma :c
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości