Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie Wtopeq11
1. Imię: Wiktor
2. Nick: wtopeq11
3. Wiek: 13
4. Od kiedy grasz na serwerze?: od 2017, ale teraz zacząłem po długiej przerwie
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) Mieszkam w małej miejscowości na Podkarpaciu. Lubię grać w piłkę nożną oraz gry komputerowe. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Mam chomika z którym lubię często się bawić. mam też psa który wabi się Pusia. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest W-F. W szczególności polubiłem serwer Easy Life. Bardzo chcę się dostać na posadę urzędnika 
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Chciałbym dostać się do frakcji ponieważ lubię pracę urzędnika oraz szybko piszę. Gdy gram na serwerze czasami nie ma urzędnika, a gracze chcą wyrobić np. dowód. Chciałbym być tym urzędnikiem którego brakuje w niektórych godzinach.
7. Zainteresowania: Piłka nożna, gry komputerowe, motoryzacja
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 7.5
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) nie byłem karany
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? 4 godz
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: Oczywiście
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie):Tak
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie):Tak
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie):Tak
15. SS CV: https://imgur.com/dZMnZRE
NA TAK
Tylko lepiej układaj zdania bo jak widzę te zdanie w którym piszesz o swoich zwierzakach to aż chce mi się płakać ze śmiechu.

ALE NA TAK
Proszę rozpisać punkt 5 i 6. Czas do 17:00

[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Daj Rep+ jeżeli Ci pomogłem Smile
(11-09-2019, 16:50)SelwestTM napisał(a): NA TAK
Tylko lepiej układaj zdania bo jak widzę te zdanie w którym piszesz o swoich zwierzakach to aż chce mi się płakać ze śmiechu.

ALE NA TAK

w sumie jak tak teraz na to patrze to mi też chce się śmiać xd. ale już poprawiłem

(11-09-2019, 16:52)PlukinsonekPL napisał(a): Proszę rozpisać punkt 5 i 6. Czas do 17:00

poprawione
Teraz podanie bardzo dobrze rozpisane pamiętam jak zaczynałeś na serwerze i wiek również na plusie

Jestem na wielkie TAK, widzę Cię w naszej kadrze Smile
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny
Podanie ładnie rozpisane zgodnie z życzeniem. Powodzenia na II Etapie

[Obrazek: 96dVhKO.png]
Proszę się zgłosić do Rekrutującego

[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Daj Rep+ jeżeli Ci pomogłem Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości