Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Redaktora [_SuperCiastek_]
Nick:_SuperCiastek_
Imię:Bartosz/Bartek
Coś o sobie (min. 5 zdań):[b]Cześć! Nazywam się Bartek i mam 13lat Mieszkam w Skwierzynie/lubuskie,Interesuję się Informatyką oraz Budowaniem,Lubię grać W gry fps.Jestem ogólnie miłym człowiekiem ale ukrywam to Czasami moge wpaść w nerwy jak by ktoś mi obrażał rodzinne Nie daje sie zawsze sprowokować bo wiem że nie warto Jestem Ogarniętą osobą.Moje plusy+Jestem Pracowity I opanowanyoraz dbam o aktywność na serwerze Zachowuje kulture choć (Czasami) mi się to nie udaje walcze z tym jeszcze Potrawie przeprosić kogoś i wiem że nie warto Rozpoczynać kłutni,Moje minusy-To jestem gadatliwy na serwerze noi jestem no life'em XD.

Mieszkam w centrum miasta Chociaż dobrze się tam żyje Jestem miłą osobą i zawsze pomogę nowemu graczu w różnych problemach.Nie jestem toksyczny Nie jestem jakimś co...Zawsze umiem się dogadać z osobą Spędzam dużo czasu na Komputerze ale także wychodze na dwór oraz trenuje dużo : P.Chciałbym Oraz poprosić żeby mnie rekrutował PluksionekPl ponieważ przy nim się nie stresuje i czuje się dobrze Mam myszke z firmy Esperanza a dokładnie (Esperanza MX209 Claw EGM209G) Oraz tam inne rzeczy.Strasznie lubię pomagać graczom bo mi sprawia to więcej radości Myśle że jestem dobrym przykładem na urzędnika.Nie chce się za bardzo rozpisywać bo wiem że nikt nie lubi tak długo czytać Ogólnie powiedziałem już wszystko o mnie [Obrazek: smile.png].
[/b]

Dlaczego ciebię mamy wybrać?:Myśle że się nadaje,Ponieważ Byłem już redaktorem i jakiekolwiek mam już doświadczenie,Pisze te podanie bo zrobiłem wielki błąd odejśćiem z kadry : C,Nie powinnem zostawiać Nich w takiej sytuacji
Czy posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon:Tak
Od kiedy grasz na serwerze?:nie całe 2 lata ale z dużą przerwą
Czy zapoznałeś się z opisem pracy redaktora i wiesz, na czym polega?:Tak : P
Ilość posiadanych subskrypcji na kanale:Aktualnie 81
Ilość posiadanych filmów na kanaleTongueonad:4 z el2 zwykle do dziwne  wiadomośći el2
Czy na Twoim kanale znajdują się filmy reklamujące inne serwery MC?:Nje
Ile filmów z serwera mógłbyś/mogłabyś nagrać tygodniowo?:3 filmy tygodniowo z powodu Szkoła jak każdy wie nikt nie ma tyle czasu
Czy potrafisz współpracować w grupie?:Jasne Big Grin
Link do Twojego kanału na YouTube:https://www.youtube.com/channel/UC87VIO4no8UWmUkUJqUfnOQ?view_as=subscriber

Zachwile cos selwescik napewno napisze Pozdrawiam <3
[Obrazek: giphy.gif]
Skwierzyna? Raz na jakiś czas tam jestem zwłaszcza na MOP'ie na S3 xD

Ładnie rozpisane, +
Wiek +
Duża aktywność na forum +

Jestem na TAK-
Smile
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Pytanie dotyczące Urzędu itp.? Zapraszam kontakt PV
(11-09-2019, 17:02)PlukinsonekPL napisał(a): Skwierzyna? Raz na jakiś czas tam jestem zwłaszcza na MOP'ie na S3 xD

Ładnie rozpisane, +
Wiek +
Duża aktywność na forum +

Jestem na TAK-
Smile

Skwierzyna to piękne miasto Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
Ładnie napisane +
Rozpisane +
Nie miły -

NWM NWM
Jestem na nie, skaczesz z rangi na rangę...
[Obrazek: cc22050649bf6.jpg]

Zastanów się, czy chcesz iść na Redaktora, czy co. Bo w tym momencie mnie i resztę kadry zrobiłeś w jaja. Jeszcze raz takie coś, a dostajesz czarną listę bma. Zważając na to, że przedwczoraj złożyłeś rezygnację, dostajesz się bez II etapu, ale na O.P. dostajesz nadzór.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTxBL5JwvzQkkhzoeo3QBA...GNHMeXnd5p]
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości