Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ItemShop EasyLife
[Obrazek: 70366834-682211438946074-8375937661793206272-n.png][Obrazek: Itemshop-Legenda.png]
[Obrazek: ultravip-itemshop-poprawka.png]
[Obrazek: Kasa.png]
[Obrazek: Pakiet-firmowy.png]
[Obrazek: Dodatki-firmowe.png]
[Obrazek: Odbanowaniee.png]

Instrukcja jak dokonać jakiegokolwiek zakupu?
Dostępne są 2 metody: PaySafeCard oraz PayPal

PAYSAFECARD:
1. Kupujesz w sklepie kod PaySafeCard u kasjera/kasjerki (dostępne są praktycznie w większości sklepów)
2. Wysyłasz prywatną wiadomość do właściciela serwera (Tutaj link do profilu: KLIK)
3. W wiadomosci prywatnej wpisujesz swój nick z serwera, co chcesz kupić oraz wpisujesz NIEZUŻYTY kod Paysafecard.
4. Jeśli kod się zgadza otrzymujesz swój zakup na serwerze.

PAYPAL:
1. Wysyłasz przelew paypal na email: adex1234@onet.pl
2. W tytule przelewu wpisujesz swój nick z serwera, oraz to co chcesz zakupić.
3. Najlepiej jest powiadomić właściciela o wysłaniu przelewu poprzez prywatną wiadomośc na forum
(Przelewy prosimy wysyłać tylko jako przelewy do osoby prywatnej, wszystkie inne będą zwracane.)

Uwaga:
Staram się sprawdzać skrzynkę prywatnych wiadomości dość często dziennie, natomiast może być taka sytuacja że przykładowo będę aktualnie poza domem np w pracy, więc prosiłbym o cierpliwość przy zakupach, na 100% jeśli zobaczę Twoją wiadomość i wszystko będzie się zgadzać od razu dostaniesz swój zakup, z góry dziękuję za cierpliwość.

Regulamin Płatności:

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Kupiłem już 5 vipów i ani razu niedostałem kasy

(11-09-2019, 20:11)SelwestTM napisał(a): Kupiłem już 5 vipów i ani razu niedostałem kasy

A dasz mi tą kase bo jesteś mi winien 100k bo się dostaje 20k a ja kupiłem 5 razy
Adex napisał 11-09-2019, 20:15:
Działo się tak ponieważ kupowałeś VIP'y jeszcze ze starego itemshopu enderchesta a tam faktycznie podczas kupowania rangi SMS'em coś się psuło, natomiast teraz już takie sytuacje nie będą miały miejsca, ponieważ tamten itemshop zostaje zamknięty.
  Odpowiedz
Bardzo ładne grafiki i fajnie rozpisane poradniki
[Obrazek: DH7hZ4c.png]
"Administracja ma głęboko wywalone w wielkie zbiory skryptów z neta kolekcjonowanych przez miesiące." ~@iKala 2k19
  Odpowiedz
Ciekawa oferta. Bardzo ładnie zrobiona grafika. Poradnik na pewno się przyda nowym graczom oraz niepoinformowanym
[Obrazek: XnKvKby.png]
  Odpowiedz
Dlaczego sms nie można ? Przecież możesz na enderachescie tworzyć kody sms
Adex napisał 11-09-2019, 20:56:
Nie można ponieważ rezygnujemy z itemshopu enderchesta, ze względu na to że będzie stawiany nowy itemshop Smile
JD COMPANY
Niedostępny
  Odpowiedz
Adex kiedy dasz mi kasę czyli 100k ?
  Odpowiedz
@Adex pomyłka jest, ponieważ uvip kosztuje 30zł, a w opisie rangi pisze, że 50zł także no... i w unbanie pisze ostro wyzywiska
Adex napisał 11-09-2019, 21:24:
Ultravip zawsze kosztował 20 PLN, pozdrawiam Smile
w ktorym miejscu pisze ze 30zl?
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
ale śliczne banery @Patryczek118 bravo! Big Grin
Adex napisał 11-09-2019, 21:23:
Patryk robił tylko ten pierwszy banner na samej górze z nazwą itemshop Wink
Reszte sam robiłem Tongue
[Obrazek: nakladka-01.png]
  Odpowiedz
(11-09-2019, 21:15)shedervn napisał(a): @Adex pomyłka jest, ponieważ uvip kosztuje 30zł, a w opisie rangi pisze, że 50zł także no... i w unbanie pisze ostro wyzywiska

Pomyłka, pisze, że 20zł w tej dużej czcionce, a w opisie ultravipa pisze, żeby wysłać 50zł
Adex napisał 11-09-2019, 22:12:
Faktycznie! Sorki haha, musialem skopiować z poprzedniej rangi, wkleić do uvipa i zapomniałem zmienic ceny, juz to naprawilem, teraz juz jest dobrze Smile
Dzięki za pomoc Big Grin
[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
(11-09-2019, 21:20)Krzys16 napisał(a): ale śliczne banery @Patryczek118 bravo! Big Grin

To szacuneczek @Adex Wink
Bardzo mi się podoba
Adex napisał 12-09-2019, 18:38:
Dziękuję Smile
[Obrazek: nakladka-01.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości