Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Elektromobilność i Paliwa
Thumbs Up 
Nazwa: Rozszerzenie pojazdów o zużycie paliwa oraz zapoczątkowanie elektromobilności.

Opis: Na serwerze jest wiele "stacji benzynowych". Osobiście chciałbym wykorzystać te budynki aby działały. Pojazdy by się tankowało np. 60 litrów, i spalałyby one tyle samo co w rzeczywistości, np. Ferrari ok. 30l/100km (tyle naprawdę pali). Chciałbym również aby na serwerze pojawiły się samochody elektryczne. Dodam iż na serwerze widziałem coś na wzór salonu Tesli. Ładowarki byłyby np. Przy spawnie, oraz z możliwością montażu w wyznaczonym miejscu na terenie gracza. Można by np. również zmniejszyć ilość warpów które są bez sensu po to aby rozgrywka była urozmaicona oraz przez to zwiększyć udział pojazdów i innych środków transportu na serwerze. 

Przydatność: Moim zdaniem duża oraz bardzo realistyczna.

Co wniosłaby ta sugestia: Większy udział pojazdów. Realistyczna rozgrywka. Wzbogacenie gospodarki o dodatkowe pieniądze (Dokładniej opisze tylko i wyłącznie administracji na PV bądź na TS). RP na stacjach oraz wiele innych
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Pytanie dotyczące Urzędu itp.? Zapraszam kontakt PV
No fajne by to było
Zajebiste
"Premierzy wymieniają się jak skarpetki"
@Infernus 2k18
Niedostępny
rp rp i rp...

Dobra, mi się podoba. Ale dużo graczy sie boi ze ktoś im zniszczy zaraz ten samochód ;/
[Obrazek: 6ddf4f268f951d4dd3b2423d9e483cce.gif]
Np. Dodać range która zajmuje się takową stacją. Można by dodać to jako dodatek do rangi i wyznaczyć kierownika. Odejście od rangi Policjant jest dla mnie nie moralne a to by był dobry pomysł . Taki mały dodatek do propozycji. Jak już to ja jestem chętny Smile
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
A jak ktoś jest biedny i go na paliwo nie stać to będzie mógł kupić jakieś tanie auto na gaz
Może w przyszłości coś się ogarnie, zobaczymy.
Na ten moment zamykam bo mamy wazniejsze priorytety.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości