Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KSW] Rekrutacja na Pomocnika - OTWARTA

REKRUTACJA NA POMOCNIKA [2019.09.15]

WYMAGANIA:
- min. 12 lat (są wyjątki)
- min. 14 dni stażu na serwerze,
- sprawnego mikrofonu i teamspeak 3,
- posiadanie dobrej reputacji na serwerze,

OBOWIĄZKI POMOCNIKA:
- pomoc przy dobieraniu zawodników,
- zastępowanie właścicieli,
- pomoc w rekrutacji na daną rangę,

WZÓR:
1. Nick - 
2. Wiek -
3. Od kiedy grasz na serwerze? -
4. Dlaczego to właśnie ty? -
5. Coś o sobie - 
6. Zainteresowania:
7. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? [Tak/Nie] -

WYNIKI POJAWIĄ SIĘ NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZA KILKA DNI!!!

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

Odpowiedz
1. Nick - Pazdikson2000
2. Wiek - 18 lat
3. Od kiedy grasz na serwerze? - od 2017 roku
4. Dlaczego to właśnie ty? - Posiadam długi staż na serwerze, Potrafię doradzić w trudnych sytuacjach. Jestem bardzo dobrze aktywny. Potrafię się dogadywać z trudnymi ludźmi. Jestem kulturalny, oraz żartobliwy.
5. Coś o sobie - Nazywam się Robert, urodziłem się 29 grudnia 2019 roku. Aktualnie posiadam dwa zatrudnienia jako nauczyciel zawodu, w swojej byłej szkole oraz w MZK. Staram się być kulturalny oraz skrupulatny. Posiadam dar doradzania oraz wymyślania wiele pomysłów. Staram się być bardzo aktywny oraz wyrozumiały.
6. Zainteresowania: Motoryzacja oraz komputer
7. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? [Tak/Nie] - Tak
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny
  Odpowiedz
1. Nick - xLeaf
2. Wiek - 13
3. Od kiedy grasz na serwerze? -  Gram na serwerze od miesiąca, dokładnie nie pamiętam daty.
4. Dlaczego to właśnie ty? - Ponieważ chciałbym poznać bliżej tą firmę, kimś w niej zostać tylko dla tego że mam chęci pomagać, też w rozwijaniu firmy Big Grin
5. Coś o sobie - Cześć, mam na imię Szymek. Mam 13 lat. Pochodzę z woj. łódzkiego, chodzi mi Łódz. Bardzo lubię muzykę <3 Nawet ją Kocham, typu rap. Interesuje się najbardziej Architekturą, lubię planować róznę budynki lub domy co czasem mi też nie wychodzi. Sądzę że jestem aktywny na serwerze. Czasami jak ktoś mi nie odpowiada to umiem przy spamować, a ogólnie jestem ogarniętym człowiekiem/graczem .
6. Zainteresowania: Moimi zainteresowaniami jest Muzyka, Architektura, Informatyka.
7. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? [Tak/Nie] - Tak, Posiadam.
☆ Urzędnik 2k19 ☆
  Odpowiedz
Information 

1. Nick - KQBA
2. Wiek - 13.5
3. Od kiedy grasz na serwerze? - Ponad siedem miesięcy!
4. Dlaczego to właśnie ty? - Dlatego, że od dość długiego czasu pracuję w KSW, jako Komentator (Patryczek pozwolił być mi Komentatorem i aplikować na Pomocnika)! Jestem miły i mam duże doświadczenie na wielu podobnych stanowiskach. Dużo wspierałem firmę, pomagając finansowo, pomagając z niszczeniem starego budynku, lub w budowie "AfterParty"! Staram się pomagać Graczom i nie popadać z nimi w konflikty. Myślę, że nadam się na te stanowisko! Dodatkowo jestem dość kojarzony przez graczy.
5. Coś o sobie - Mam na imię Kuba, w styczniu skończę 14 latek! Od niedawna interesuję się algorytmami i żeglarstwem. Jestem osobą towarzyską, i chętną na nowe znajomości, próbuję się nie kłócić z Graczami i innymi osobami! Posiadam wiele zalet, lecz posiadam również jedną z najgorszych wad, którą jest słabą cierpliwość! Od 5 lat trenuję sporty walki, i systematycznie jeżdżę na rowerze itd.
Nigdy nie byłem za granicą, choć bardzo bym chciał ;c
6. Zainteresowania: Motoryzacja, informatyka, sport
7. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? [Tak/Nie] - Tak Wink

Dobijemy 80 repek +, do końca Października?
Wierzę w was!
  Odpowiedz
=======================
Podanie na Pomocnika
=======================

1. Nick - Kavaqu

2. Wiek 14

3. Od kiedy grasz na serwerze? - Od 2 miesięcy

4. Dlaczego to właśnie ty? - Jestem osobą pomocną i zaangażowaną w jakiekolwiek zadanie. Mam znakomitą reprutacje na serwerze co można zobaczyć iż mam +8 rep na forum. Nikt na ten czas nie napisał skargi na mnie. Umiem się ładnie i kulturalnie wypowiadać na każdy temat. Jestem osobą bardzo obiektywną byłem kiedyś szefem policji na FiveM i przyszedł mój znienawidzony wróg iż zniszczył mi serwer discord ale wiedziałem iż się nadaję na tą rangę LSPD. Więc go przyjąłem i nie wymagałem rzeczy od których innych nie wymagam traktowałem go jak kolegę ale i osobę w która jest w mojej kadrze. Po jakimś czasie z wroga stał się moim kolegą rozmawialiśmy na różne tematy  i wybaczyliśmy sobie wszystko. Ta sytuacja mnie nauczyła iż nie ocenia się ludzi po sytuacjach prywatnych tylko co umieją. 

5. Coś o sobie   Mam na imię Aleksander. Chodzę do 8 klasy podstawowej nr 60 w Warszawie.Jestem miłą i towarzyską osobą, z którą można porozmawiać o każdej sytuacji. Wygrałem międzynarodowy konkurs wiedzy na temat historii Polski w Rzeszowie. Uwielbiam malować farbami. Od małego moja mama mi mówiła że cały czas rysowałem do póki kartka nie będzie cała pokolorowana farbami/kredkami. Interesuje się sztuką, informatyką i fizyką kwantową. Programować zacząłem 1-2 lata temu i bardzo dobrze mi idzie prawie nauczyłem się całego języka programowania Java.

6. Zainteresowania: - Język Polski, fizyka kwantowa, malarstwo. programowanie

7. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? [Tak/Nie] - Tak
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości