Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [AIbracham]
1. Nick: AIbracham
2. Data otrzymania bana: 23/07/2019
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: obraza serwera
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Derkain51
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Przepraszam że wyrażam swoje zdanie że czasami "NUDZI MI SIĘ" na serwerze... Policjant powiedział że wyrażanie lekko złej opini jest złe i dostałem bana na zawsze!
Jeśli chcecie zrobić REAL LIFE to może pozwólcie wyrażać opinie... Lubie grać na tym serwerze ale sama policja prowokuje do przestępstwa! Np. Nie byłem zapoznany z komendami... Chciałem się spytać na chacie gdzie mogę sprzedać cobla? Jeden z policjantów powiedział żeby sprzedać muszę napisać "/me Kto chce kupić cobla?" Naszczęście jeden z graczy napisał mi żebym tego nie pisał bo będzie ban! A ja tylko się pytałem gdzie mogę sprzedać cobla?..
ADEX, moderatorzy przepraszam za moje zachowanie... Odwołajcie mi tylko bana...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Oj człowieku nie kłam napisałeś zdecydowanie gorzej i mam świadków którzy potwierdzili by to z pewnością , bo za przeproszeniem robisz ze mnie debila. Z tego co pamiętam przy wychodzeniu obraziłeś serwer (nie jestem pewien więc proszę tego nie brać jako nwm dowód). A po 2. jakbyś napisał /me Kupi ktoś cobla nie dostałbyś bana XDDDD. A jeżeli ktoś potwierdzi twoją wersję to sie mocnoo zdziwię
Pomysłowa Sygnatura
  Odpowiedz
No to tak, zły dział + zły tytuł
[Obrazek: 6ddf4f268f951d4dd3b2423d9e483cce.gif]
  Odpowiedz
(04-10-2019, 21:12)Derkain51 napisał(a): Oj człowieku nie kłam napisałeś zdecydowanie gorzej i mam świadków którzy potwierdzili by to z pewnością , bo za przeproszeniem robisz ze mnie debila. Z tego co pamiętam przy wychodzeniu obraziłeś serwer (nie jestem pewien więc proszę tego nie brać jako nwm dowód). A po 2. jakbyś napisał /me Kupi ktoś cobla nie dostałbyś bana XDDDD. A jeżeli ktoś potwierdzi twoją wersję to sie mocnoo zdziwię

Potwierdzam, sam przy tym bylem
Legia Warszawa to najlepszy klub! A kto nie wierzy temu CH** na dziub xD
  Odpowiedz
Yhy dałem ci słusznego bana i napisałeś znacznie inną rzecz niż ''Nudny ten serwer''
Powiedziałeś ''Jebać ten serwer'' czy coś w ten deseń
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
  Odpowiedz
Jak nie byłeś zapoznany z komendami to było trzeba się zapoznać , masz dowody że jesteś nie winny?
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
1. Każdy serwer ma w regulaminie punkt typu "Obraza serwera = PERM"
2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania Cię
3. Trochę za małe przekonanie, że jesteś niewinny
+ przenoszę do odpowiedniego działu i zmieniam temat
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
Jeżeli on rzeczywiście nie obraził celowo serwera, nie pisał tekstów "Jebać Adexa", "Jebać te gówno serwer". I wyraził konstruktywną krytykę w stronę serwera i osób na nim przybywających, nie powinien dostać blokady. Z własnego doświadczenia wiem, że tutaj zdarzały się różne nie miłe sytuację, poprzez to że niektórzy członkowie kadry administratorskiej jak i oczywiście policyjnej, gdzie urzędują osoby młodsze a wiek 13 lat to nie jest czas w którym jest się dojrzałym. Przykład jest dosyć z niedawna, @dobekowski napisał coś o MTA Adex postanowił go zbanować na jakiś czas, a broń Boże ktoś w podaniu napiszę nazwę innego serwera, gdzie to nie jest reklama, to i tak społeczność gdzie to są osoby poniżej 13 roku życia bez mutacji głosu i gdzie sądzą że są już "dojrzałe" napiszą iż "Jesu reklama kutwa ban!" a potem leci 10 skarg. Więc tak jeżeli tutaj nikogo nie obraziłeś, ok, jeżeli obraziłeś nie zasługujesz na odblokowanie. Dziękuję Smile
nic
Niedostępny
  Odpowiedz
(05-10-2019, 00:30)LordMaticior2 napisał(a): Yhy dałem ci słusznego bana i napisałeś znacznie inną rzecz niż ''Nudny ten serwer''
Powiedziałeś ''Jebać ten serwer'' czy coś w ten deseń
Po pierwsze na twoim skrinie niebyło naszej rozmowy...
Po drugie ty zareagowałeś pierwszy gdy napisałem "Nudzi mi się"

(04-10-2019, 21:12)Derkain51 napisał(a): Oj człowieku nie kłam napisałeś zdecydowanie gorzej i mam świadków którzy potwierdzili by to z pewnością , bo za przeproszeniem robisz ze mnie debila. Z tego co pamiętam przy wychodzeniu obraziłeś serwer (nie jestem pewien więc proszę tego nie brać jako nwm dowód). A po 2. jakbyś napisał /me Kupi ktoś cobla nie dostałbyś bana XDDDD. A jeżeli ktoś potwierdzi twoją wersję to sie mocnoo zdziwię

Smile Był taki jeden który mi pomagał zrozumieć jak jest na tym serwerze... I jak pamiętam to on mnie ostrzegał przed tobą że często prowokujesz graczy do popełniania przestępstw... Angry

(04-10-2019, 21:11)AIbracham napisał(a): 1. Nick: AIbracham
2. Data otrzymania bana: 23/07/2019
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: obraza serwera
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: Derkain51
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Przepraszam że wyrażam swoje zdanie że czasami "NUDZI MI SIĘ" na serwerze... Policjant powiedział że wyrażanie lekko złej opini jest złe i dostałem bana na zawsze!
Jeśli chcecie zrobić REAL LIFE to może pozwólcie wyrażać opinie... Lubie grać na tym serwerze ale sama policja prowokuje do przestępstwa! Np. Nie byłem zapoznany z komendami... Chciałem się spytać na chacie gdzie mogę sprzedać cobla? Jeden z policjantów powiedział żeby sprzedać muszę napisać "/me Kto chce kupić cobla?" Naszczęście jeden z graczy napisał mi żebym tego nie pisał bo będzie ban! A ja tylko się pytałem gdzie mogę sprzedać cobla?..
ADEX, moderatorzy przepraszam za moje zachowanie... Odwołajcie mi tylko bana...
Czemu policja tak kłamie? Boją się dostać bana na 3h? Więc najpewniej gościu który dał mi bana zauważył że popełnił błąd który mógł skączyć jego prace więc on teraz próbuje mnie zagłuszyć. Bo pisałem ten sam post dwa lata temu i kordy z gry dawały dowód ale mój pierwszy post został usunięty nie wiem z jakiego powodu... więc moich postów o unbanie było trzy ale dopiero Adex zainteresował się drugim a pierwszy usunięto a trzeci to ten.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości