Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urzędnik - Podanie [Urnii1]
Big Grin 
1. Imię:Jakub
2. Nick:Urnii1
3. Wiek:13 lat
4. Od kiedy grasz na serwerze?: 1 miesiąc
5. Coś o sobie: (Min. 5 zdań) Cześć jestem Kuba i mam 13 lat. Mieszkam w województwie kujawsko pomorskim w Brodnicy. Chodzę do 7 klasy podstawówki. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, więc chętnie spróbowałbym pracy urzędnika. Spędzam na graniu dużo czasu i robię to z przyjemnością. Jestem miły, wyrozumiały, łatwo nawiązuje nowe kontakty jak i znajomości. Uwielbiam grać w minecrafta na serwerach Real Life.
6. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Możecie mnie wybrać, ponieważ mógłbym wam pomóc i robił bym to z chęcią. Możecie mnie też wybrać dlatego że łatwo nawiązuje kontakty z graczami.
7. Zainteresowania: piłka nożna i gry komputerowe 
8. Jak oceniasz swoją Ortografie i znajomość Języka Polskiego? (0-10) : 8/10
9. Czy byłeś/aś kiedyś karany/a banem na serwerze?: (jak tak to za co?) Nie, nigdy nie byłem karany.
10. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na serwer? Od 2 do 3 godzin.
11. Czy posiadasz TeamSpeak 3 oraz sprawny mikrofon: Tak posiadam.
12.Czy zapoznałeś się z zasadami przyjmowania urzędników (Tak/Nie): Tak zapoznałem się.
13.Czy zapoznałeś się z nowym wzorem na dowód osobisty (Tak/Nie): Tak zapoznałem się.
14. Czy przeczytałeś Opis Pracy - Urzędnik i rozumiesz na czym polega praca (Tak/Nie): Tak przeczytałem i rozumiem na czym polega praca urzędnika. 
15. CV:
[Obrazek: 72462676_1175266279349817_67395136541079...e=5E37127F]
Po co wcześniej jak można później? Angel
  Odpowiedz
CV powinno byc ss, ale ok
+/- Wiek
+ Opis
+ Mikro + Ts3
+ Data zaczecia gry
Na Nie Tak

Wiek to liczba, nie sttan umysłu
Dopijemy 10 rep do kovna roku?

Odpowiedz
Wstaw ss CV Smile Bo możesz sam sobie napisać a nie o to w tym chodzi Big Grin
Siema to ja Michał Pazdan Smile
  Odpowiedz
(07-10-2019, 21:22)Pazdikson2000 napisał(a): Wstaw ss CV Smile Bo możesz sam sobie napisać a nie o to w tym chodzi Big Grin

Dobrz
  Odpowiedz
Kiedy to CV zostało zrobione?
[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]

Zawsze działam w trosce o dobro serwera i Urzędu
  Odpowiedz
(11-10-2019, 19:26)PlukinsonekPL napisał(a): Kiedy to CV zostało zrobione?

Nie jestem pewien ale około miesiąc temu lub 2 tygodnie. A coś się nie zgadza?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości