Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Ograniczenie chorób
Nazwa: Ograniczenie chorób (słaby jestem w nazewnictwie)
Opis: No ogółem grałem sobie dzisiaj rano, jako jedyna osoba na serwerze - i miałem już dwie choróbki, oczywiście nie było żadnego lekarza no bo byłem sam na serwerze (duh). No i ten - proponuję wprowadzić coś takiego, co by wyłączało choroby jeśli na serwerze jest mniej niż 5 osób.
Przydatność: no fajna chyba ogółem
Co wniosłaby ta sugestia: No ogółem - robota lekarzy to interakcja z graczami, a więc wyłączenie chorób poniżej 5 osób by im nie zaszkodziło - bo tak czy siak ich wtedy nie ma (nie osądzam, po prostu tak jest).
No i no - to tyle, dajta znać co o tym myślicie.
kala15 napisał 08-10-2019, 21:56:
Pracuję nad tym
No takie neutral +
Legia Warszawa to najlepszy klub! A kto nie wierzy temu CH** na dziub xD
Nie ma lekarzy, bo nie każdy lekarz kończy szkołę o 9
[Obrazek: 6ddf4f268f951d4dd3b2423d9e483cce.gif]
(08-10-2019, 13:21)Toficzkowy napisał(a): Nie ma lekarzy, bo nie każdy lekarz kończy szkołę o 9
True, ale co to ma do mojej propozycji? Po prostu - poniżej 5 graczy, (czyli w godzinach porannych wtedy, gdy lekarze są w szkole/pracy czy nie wiem) wyłączyć choroby, bo po prostu nie ma lekarza do uleczenia. Mam wrażenie, że odebrałeś to jako jakiś atak na lekarzy - nie, lekarz też gracz, niech sobie grają wtedy kiedy chcą, ale po prostu gdy ich nie ma, to najlepiej, żeby ten system chorób był wyłączony - przecież nie zabiera się im tak pracy, bo jak wspomniałeś (i tak jest, powtórzę raz jeszcze - lekarz też człowiek, ma do tego pełne prawo) nie ma lekarzy rano, bo mają stuff ważniejszy do roboty niż minecraft.
(08-10-2019, 13:25)kochamswietnyPIS napisał(a):
(08-10-2019, 13:21)Toficzkowy napisał(a): Nie ma lekarzy, bo nie każdy lekarz kończy szkołę o 9
True, ale co to ma do mojej propozycji? Po prostu - poniżej 5 graczy, (czyli w godzinach porannych wtedy, gdy lekarze są w szkole/pracy czy nie wiem) wyłączyć choroby, bo po prostu nie ma lekarza do uleczenia. Mam wrażenie, że odebrałeś to jako jakiś atak na lekarzy - nie, lekarz też gracz, niech sobie grają wtedy kiedy chcą, ale po prostu gdy ich nie ma, to najlepiej, żeby ten system chorób był wyłączony - przecież nie zabiera się im tak pracy, bo jak wspomniałeś (i tak jest, powtórzę raz jeszcze - lekarz też człowiek, ma do tego pełne prawo) nie ma lekarzy rano, bo mają stuff ważniejszy do roboty niż minecraft.

Nie odebrałem tego tak jak myślisz. Po prostu napisałem Smile
[Obrazek: 6ddf4f268f951d4dd3b2423d9e483cce.gif]
(08-10-2019, 13:39)Toficzkowy napisał(a):
(08-10-2019, 13:25)kochamswietnyPIS napisał(a):

Nie odebrałem tego tak jak myślisz. Po prostu napisałem Smile

No dobra, ale tak czy siak - nie ma lekarzy, więc proponowałbym wyłączenie chorób na ten czas. Tak samo jakby ktoś w drugim pokoju chrapał a ja chciałbym zasnąć - po prostu zamknąłbym drzwi.
Mozesz zawsze uleczyc sie przez tabliczke lub kupic lek w aptece /warp apteka

Na nie
Masz Sprawę?
Pisz śmiało na PW

Z tym nickiem to wyjdź stąd. @dobekowski reaguj
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny
(08-10-2019, 14:14)Pazdikson2000 napisał(a): Z tym nickiem to wyjdź stąd. @dobekowski reaguj

? XD fajną mi ziomuś dałeś repkę "wyznawanie poglodow politycznych" gdybyś to chociaż normalnie napisał, z resztą, już pomijając, że jest to nick satyryczny - co jest złego w wyznawaniu poglądów politycznych?

(08-10-2019, 14:13)matiso9 napisał(a): Mozesz zawsze uleczyc sie przez tabliczke lub kupic lek w aptece /warp apteka

Na nie

No jo - ale chodzi o to, że takie opcje to bardziej do pominięcia kolejki bym powiedział - nie chcesz czekać, płacisz. No i gdy nie ma lekarzy, to wszyscy są do tego zmuszeni, żeby trochę przypłacić.
(08-10-2019, 14:15)kochamswietnyPIS napisał(a):
(08-10-2019, 14:14)Pazdikson2000 napisał(a): Z tym nickiem to wyjdź stąd. @dobekowski reaguj

? XD

(08-10-2019, 14:13)matiso9 napisał(a): Mozesz zawsze uleczyc sie przez tabliczke lub kupic lek w aptece /warp apteka

Na nie

No jo - ale chodzi o to, że takie opcje to bardziej do pominięcia kolejki bym powiedział - nie chcesz czekać, płacisz. No i gdy nie ma lekarzy, to wszyscy są do tego zmuszeni, żeby trochę przypłacić.

Haha bardzo zabawne że masz taki nick związany z polityką bardzo śmieszne.
Siema to ja Michał Pazdan Smile
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości