Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [K***a_ciastek]
1. Nick  Pasta_PL
2. Nick gracza oskarżanego: K***a_Ciastek
3. Czas zdarzenia 22.47
4. Opis zdarzenia: gracz spami przyciskiem w szpitalu 
5. Dowody(SSY/Film): https://imgur.com/a/1gQj3D3
Jak ktoś mnie chce nauczyć wstawiać sygnature to pisać pv 
On miał auto klickera i to nie jest nowy gracz bo wczoraj tak samo było. Ja myślę ze to KochamPIS ma masę konto minecraft i próbuje nam grę utrudnić.

DOBIJMY 10 REP +
(12-10-2019, 23:53)SelwestTM napisał(a): On miał auto klickera i to nie jest nowy gracz bo wczoraj tak samo było. Ja myślę ze to KochamPIS ma masę konto minecraft i próbuje nam grę utrudnić.

niemożliwe spr jego ip i było jedno konto

GRY SĄ PO TO BY NAUCZAĆ A NIE OGŁUPIAĆ
KOSOGLOS_YT 2K19
(13-10-2019, 00:01)Kosoglos_YT.3 napisał(a):
(12-10-2019, 23:53)SelwestTM napisał(a): On miał auto klickera i to nie jest nowy gracz bo wczoraj tak samo było. Ja myślę ze to KochamPIS ma masę konto minecraft i próbuje nam grę utrudnić.

niemożliwe spr jego ip i było jedno konto

Jest takie cos jak VPN
[Obrazek: 6ddf4f268f951d4dd3b2423d9e483cce.gif]
Zanim wszedłem w skargę, myślałem, że Ciastek kogoś wkur**ł do tego stopnia, że w taki sposób nick przekręcił
[Obrazek: BLvvLaM.png]
(13-10-2019, 01:10)SkiperPL100 napisał(a): Zanim wszedłem w skargę, myślałem, że Ciastek kogoś wkur**ł do tego stopnia, że w taki sposób nick przekręcił

Tak samo xD
[Obrazek: xj5oS4c.png]
(13-10-2019, 01:10)SkiperPL100 napisał(a): Zanim wszedłem w skargę, myślałem, że Ciastek kogoś wkur**ł do tego stopnia, że w taki sposób nick przekręcił
Mi się też tak wydawało XDD
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Nie piszcie skarg, gdzie można dać bana na max 10-15 minut bo to jest bez sensu.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości