Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awanse Kadrowe 2019-10-18
#1


Awanse Kadrowe
2019-10-18AWANSE:
Awans Administratora @Agemmnachopq[Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]
Awans Moderatora @SkiperPL100 z rangi Moderator [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na range Administrator [Obrazek: star.png]
Awans Moderatora @Cwaniak142[Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]
Awans Inspektora @Infernus[Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png][Obrazek: star.png]


Awanse z zastrzeżeniem:
Awans Premiera @PlukinsonekPL[Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] (Zdany okres próbny + 1 zastrzeżenie w dodatkowych uwagach)
Awans Redaktora Naczelnego @Risky2405[Obrazek: star.png] na [Obrazek: star.png][Obrazek: star.png] (Zdany okres próbny + 1 zastrzeżenie w dodatkowych uwagach)


Dodatkowe uwagi / Zastrzeżenia / Pochwały:
@dobekowski - Sporo osób z serwera (w tym administracja) twierdzi że ostatnio dużo więcej czasu poświęcasz bądź poświęcałeś na serwery MTA niż na zarządzanie kadrą policyjną, dlatego też jeszcze chwilę wstrzymamy się z awansem i zobaczymy jak sytuacja się dalej rozwinie.
@PlukinsonekPL - U Ciebie bardzo źle nie jest ,ale musisz być bardziej konsekwentnym liderem i nie możesz pozwalać żeby kadra urzędnicza wchodziła Ci na głowę.
@Risky2405 - Zdaję sobie sprawę że bardzo ciężko jest postawić martwą kadrę na nogi, dlatego też wraz z administracją jak narazie przymykamy na to oko, natomiast musisz pamiętać że to nie może trwać wiecznie i kiedyś ta kadra musi powstać z kolan, mamy nadzieje że sytuacja poprawi się jak najszybciej.
@kala15 - Żadnych skarg na Ciebie nie było, ogólnie zdecydowana większość serwera twierdzi że wzorowo się sprawdzasz na swoim stanowisku, tak trzymać.
@Infernus - Genialny pomysł z asterodią, fabułą oraz ze zmianą naszego spawna w faktycznie duże centrum miasta, dobra robota, tylko trzeba pamiętać żeby te prace technicznie nie trwały tak długo następnym razem.


Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17


  Odpowiedz
#2
Gratulacje ekipa!
Korzystając z chamskiej okazji zapraszam do oglądania: https://www.youtube.com/watch?v=FZFqwylJEcQ


Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17


  Odpowiedz
#3
Gratuluje @PlukinsonekPL i inni! Big Grin
Exclamation Student Medycyny | xLeaf Exclamation
  Odpowiedz
#4
Miło mi to słyszeć, Dziękuję Smile
10.12.2018 - 01.02.2020 
  Odpowiedz
#5
Ughhh chamska reklama, ale i tak dzięki i gz dla reszty.
[Obrazek: BLvvLaM.png]
  Odpowiedz
#6
Gratulacje Big Grin


Administrator EasyLife2


  Odpowiedz
#7
gratulacje! Bravo wy! Big Grin
[Obrazek: a143dca796597.png]
  Odpowiedz
#8
Gratulacje
Pan Urzędnik 
  Odpowiedz
#9
Dziękuję bardzo. Będę się starał, aby kadra jak najszybciej została odbudowana, lecz nie jest to łatwa praca, i nie każdy ma kanał na YT, więc wiąże się to z tym, że nie każdy chce w niej pracować
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]

[Obrazek: QhO9pZM.png]

"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
Brawa wszystkim amen
Racuchy 
Plestiżowy profil 2k18-2k20
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości