Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja rocky
Rezygnacja (nie odchodzę z serwera całkowicie)

Noo niestety rezygnuję, tak wyszło

Wolę poświęcać czas na swoje własne zainteresowania + szkoła

Było fajnie, ale nie zawsze

Jestem dumny z tego co zbudowałem tutaj, w szczególności ten spawn i urząd - że jakoś dało radę to skończyć mimo przeciwności losu

Nie lubię się dużo rozpisywać więc nq

Nie pozdrawiam tego sebixa nieogara co jeździ bmw
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
Sad Szkoda, adios
  Odpowiedz
Jak zwykle szkoda. Może weźmiesz się za reaktywację firmy Wink
  Odpowiedz
no elo, no cóż powodzenia w szkole
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
szkoda powodzenia w życiu
ua
  Odpowiedz
Narka :<
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Odpowiedz
Ohh no.. Rocuś wiedz że twój wkład w serwer będzie zapamiętany na wieki. Dzięki za współpracę i za dobro kierowane w nasz serwerek :33

Moze teraz inna bajka?
Zobaczymy Smile
Biegły z zakresu Cyberprzestępczości
Policjant Spakery
  Odpowiedz
i teraz najlepszym budem został @_MICHAEL1_
[Obrazek: DH7hZ4c.png]
  Odpowiedz
(20-10-2019, 23:23)Avioo napisał(a): i teraz najlepszym budem został @_MICHAEL1_

Który, teraz ma zagwostke - zostać, czy odejść
  Odpowiedz
"Nie pozdrawiam tego sebixa nieogara co jeździ bmw"
Dobra bez zbędnego pieprzenia, wiem że chodzi Ci tutaj o mnie i nie będę udawał że tego nie przeczytałem, ale chce wiedzieć wgl o co Ci chodzi, bo nie miałem z Tobą żadnej spiny, nic na Ciebie nigdy złego nie powiedziałem i zawsze chwaliłem Twoje budowle jak i innych budów również, a Ty nagle piszesz rezygnacje i zaczynasz mnie obrażać, mów konkretnie o co Ci chodzi prosto w oczy, bo nigdy nie napisałeś do mnie żadnej wiadomości ani nie powiedziałeś nic na ts'ie że Ci coś nie pasuję, zawsze siedziałeś cicho, więc słucham?

Szkoda że nie miałeś odwagi porozmawiać prosto w oczy tylko teraz już po rezygnacji zaczynasz mnie szlakować w swoim wątku.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości