Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja rocky
szkoda. Byłeś dobrym budem.
[Obrazek: nakladka-01.png]
  Odpowiedz
(21-10-2019, 02:36)Adex napisał(a): "Nie pozdrawiam tego sebixa nieogara co jeździ bmw"
Dobra bez zbędnego pieprzenia, wiem że chodzi Ci tutaj o mnie i nie będę udawał że tego nie przeczytałem, ale chce wiedzieć wgl o co Ci chodzi, bo nie miałem z Tobą żadnej spiny, nic na Ciebie nigdy złego nie powiedziałem i zawsze chwaliłem Twoje budowle jak i innych budów również, a Ty nagle piszesz rezygnacje i zaczynasz mnie obrażać, mów konkretnie o co Ci chodzi prosto w oczy, bo nigdy nie napisałeś do mnie żadnej wiadomości ani nie powiedziałeś nic na ts'ie że Ci coś nie pasuję, zawsze siedziałeś cicho, więc słucham?

Szkoda że nie miałeś odwagi porozmawiać prosto w oczy tylko teraz już po rezygnacji zaczynasz mnie szlakować w swoim wątku.

Hmm, nie chodziło mi tu o "szlakowanie" ciebie, lecz o ukazanie stereotypowego sebixa. Dlaczego tak cię nazywam i pewnie nie tylko ja? Po prostu zachowujesz się prawie tak samo - chyba wiesz o co chodzi + te wypady z kolegami czy czym tam, a potem 'chwalenie' się na grupie administracyjnej wysyłając filmiki z tego.

Cytat:Szkoda że nie miałeś odwagi porozmawiać prosto w oczy tylko teraz już po rezygnacji zaczynasz mnie szlakować w swoim wątku.

Co miałem ci prosto w oczy powiedzieć, że jesteś sebixem? No bez jaj

Cytat:a Ty nagle piszesz rezygnacje i zaczynasz mnie obrażać, mów konkretnie o co Ci chodzi prosto w oczy, bo nigdy nie napisałeś do mnie żadnej wiadomości ani nie powiedziałeś nic na ts'ie że Ci coś nie pasuję, zawsze siedziałeś cicho, więc słucham?

Nie miałem żadnego odczucia, że coś mi nie pasuje. Jeśli umiesz czytać to rezygnacja jest z innych powodów. Ja tylko napisałem że jesteś sebixem, to jest tylko moja opinia dotycząca osoby.
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości